Firemné dáta zo slovenských verejných registrov

Aktívna

eyecare KK, s.r.o.

Finančný profil firmyIČO 51134209Strojárska 1832/93, 069 01 SninaZaložené 2017

Obrat 2025

143 tis. €

IČO
51134209
DIČ
2120627256
IČ DPH
SK2120627256, podľa §4, registrácia od piatok 13. júna 2025
Sídlo
eyecare KK, s.r.o.Strojárska 1832/93 069 01 Snina
Dátum vzniku
štvrtok 9. novembra 2017
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Zapísané v
Obchodný registerOkresný súd Prešov, Sro/38300/P

Zisk 2025

8 910 €

+2 721 %

Aktíva

40 tis. €

+707 %

Vlastný kapitál

14 tis. €

+191 %

Zadlženosť

66,4 %

+60 pp

Hrubá marža

33,2 %

Pripravujeme

Andromia skóre

Zisk

+2 721 %
0 €0 €0 €0 €0 €0 €0 €−340 €8 910 €201720182019202020212022202320242025

Tržby

0 €0 €0 €0 €0 €0 €0 €0 €143 tis. €201720182019202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.

Čistá marža

6,2 %

Zisk / výnosy

ROA

22,1 %

+29 pp

Rentabilita aktív

ROE

65,7 %

+73 pp

Rentabilita vlastného imania

Bežná likvidita

1,42

−90 %

Obežný majetok / krátkodobé záväzky

Zisk pred zdanením

11 tis. €

Zisk + daň z príjmov

Efektívna daň

21,0 %

Daň z príjmov / zisk pred zdanením

Čistý pracovný kapitál

11 tis. €

+141 %

Obežný majetok − krátkodobé záväzky

Úročený dlh

0 €

Dlhodobé bankové úvery + krátkodobé bankové úvery + krátkodobé finančné výpomoci

Výnosy celkom

Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy

0 €20170 €20180 €20190 €20200 €20210 €20220 €20230 €2024143 tis. €2025

Výkaz ziskov a strát

Položka2022202320242025
Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru0 €0 €0 €143 tis. €
Pridaná hodnota0 €0 €0 €47 tis. €
Výnosy z hospodárskej činnosti0 €0 €0 €143 tis. €
Výsledok hospodárenia po zdanení0 €0 €−340 €8 910 €
Daň z príjmov0 €0 €340 €2 370 €

Aktíva

  • Neobežný majetok2 500 €
  • Obežný majetok38 tis. €

Pasíva

  • Vlastné imanie14 tis. €
  • Záväzky27 tis. €

Súvaha

Aktíva

Položka2022202320242025
Majetok celkom5 000 €5 000 €5 000 €40 tis. €
Neobežný majetok0 €0 €0 €2 500 €
Dlhodobý hmotný majetok0 €0 €0 €2 500 €
Dlhodobý nehmotný majetok0 €0 €0 €0 €
Dlhodobý finančný majetok0 €0 €0 €0 €
Obežný majetok5 000 €5 000 €5 000 €38 tis. €
Zásoby0 €0 €0 €0 €
Dlhodobé pohľadávky0 €0 €0 €326 €
Krátkodobé pohľadávky0 €0 €0 €5 650 €
Finančné účty5 000 €5 000 €5 000 €32 tis. €

Pasíva

Položka2022202320242025
Spolu vlastné imanie a záväzky5 000 €5 000 €5 000 €40 tis. €
Vlastné imanie5 000 €5 000 €4 660 €14 tis. €
Základné imanie5 000 €5 000 €5 000 €5 000 €
HV minulých rokov0 €0 €0 €−340 €
HV za účtovné obdobie po zdanení0 €0 €−340 €8 910 €
Záväzky0 €0 €340 €27 tis. €
Dlhodobé záväzky0 €0 €0 €142 €
Krátkodobé záväzky0 €0 €340 €27 tis. €
Bankové úvery dlhodobé0 €0 €0 €0 €
Bankové úvery krátkodobé0 €0 €0 €0 €
Rezervy0 €0 €0 €0 €

Daň z príjmov

Vývoj daňových povinností

0 €0 €0 €0 €0 €0 €0 €340 €2 370 €201720182019202020212022202320242025
Daň celkomSplatná daň

Spoľahlivosť firmy

  • Subjekt je na zozname nespoľahlivých platiteľov DPHNie
  • Historicky nespoľahlivý platiteľ DPHNie
  • Nadmerný odpočet DPHPosledné zdaňovacie obdobie0226Nadmerný odpočet za obdobie0 €Daňová povinnosť za obdobie1 262,59 €Nie
  • Index daňovej spoľahlivostiMenej spoľahlivý
  • Dlh na daniÁno
  • Dlh vo VšZPNie
  • Dlh v UnionNie
  • Dlh v Sociálnej poisťovniVýška dlhu3 059,44 €Áno

Predmet podnikania

19 registrovaných činností

  • Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadomPlatné od štvrtok 1. marca 2018
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomPlatné od štvrtok 1. marca 2018
  • Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činnostíPlatné od štvrtok 1. marca 2018
  • Administratívne službyPlatné od štvrtok 9. novembra 2017
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovPlatné od štvrtok 9. novembra 2017
  • Čistiace a upratovacie službyPlatné od štvrtok 9. novembra 2017
  • Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadeníPlatné od štvrtok 9. novembra 2017
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)Platné od štvrtok 9. novembra 2017
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaPlatné od štvrtok 9. novembra 2017
  • Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatíPlatné od štvrtok 9. novembra 2017

Štatutári a prepojené osoby

Štatutárny orgán

1 aktívnych z 2
  • Konateľod streda 14. februára 2018

    Adresa Strojárska 1832/93, 06901 Snina, Slovenská republika

  • Konateľštvrtok 9. novembra 2017 – streda 28. februára 2018

    Adresa Osiková 20, 01007 Žilina, Slovenská republika

Prepojené osoby

1 aktívnych z 2
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od štvrtok 1. marca 2018

    Adresa Strojárska 1832/93, 06901 Snina, Slovenská republika

    Podiel100 %Vklad5 000 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.štvrtok 9. novembra 2017 – streda 28. februára 2018

    Adresa Grösslingová 17, 81109 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, Slovenská republika

    Podiel100 %Vklad5 000 EUR

Registrácia

Zapísané v OR SR

Register
Obchodný register
Registrový súd
Okresný súd Prešov
Číslo zápisu
Sro/38300/P
Hlavná činnosť
Nákladná cestná doprava
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Daňová registrácia
Aktívna
Registrácia DPH
Aktívna

Právne skutočnosti

1 zápis z obchodného registra

  • štvrtok 9. novembra 2017Obchodná spoločnosť bola založená zakladateľskou listinou zo dňa 08.09.2017 a jej dodatkom č. 1 zo dňa 19.10.2017 v zmysle ust. § 105 - 153 zák. č. 513/1991 Zb. Obchodný zákonník.
eyecare KK, s.r.o.

Sídlo spoločnosti

eyecare KK, s.r.o.

Strojárska 1832/93, 069 01 Snina

Otvoriť v Google Maps

Začnite sledovať trh už dnes

Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.