Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 51140942・Eötvösova ul. 2681/40, 94501 Komárno・Založené 2017
Obrat 2024
224 tis. €
−58 %Zisk 2024
−14 tis. €
−538 %Aktíva
359 tis. €
−7,7 %Vlastný kapitál
33 tis. €
−30 %Zadlženosť
90,7 %
+2,9 ppHrubá marža
12,3 %
+2,8 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-6,3 %
−6,9 ppZisk / výnosy
ROA
-3,9 %
−4,8 ppRentabilita aktív
ROE
-42,2 %
−49 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,12
−77 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−13 tis. €
−423 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-7,3 %
−28 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−520 tis. €
−627 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
60,8 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 405 tis. € | 634 tis. € | 514 tis. € | 217 tis. € |
| Pridaná hodnota | 48 tis. € | 44 tis. € | 49 tis. € | 27 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 405 tis. € | 634 tis. € | 539 tis. € | 224 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 4 169 € | 3 621 € | 3 226 € | −14 tis. € |
| Daň z príjmov | 710 € | 670 € | 858 € | 960 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 422 tis. € | 363 tis. € | 389 tis. € | 359 tis. € |
| Neobežný majetok | 292 tis. € | 271 tis. € | 317 tis. € | 291 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 292 tis. € | 271 tis. € | 317 tis. € | 301 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | −9 600 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 131 tis. € | 91 tis. € | 72 tis. € | 68 tis. € |
| Zásoby | 0 € | −97 € | −97 € | −97 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 71 tis. € | 83 tis. € | 71 tis. € | 58 tis. € |
| Finančné účty | 59 tis. € | 8 602 € | 1 778 € | 9 965 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 422 tis. € | 363 tis. € | 389 tis. € | 359 tis. € |
| Vlastné imanie | 49 tis. € | 53 tis. € | 48 tis. € | 33 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 39 tis. € | 44 tis. € | 39 tis. € | 51 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 4 169 € | 3 621 € | 3 226 € | −14 tis. € |
| Záväzky | 373 tis. € | 309 tis. € | 341 tis. € | 325 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 21 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 100 tis. € | 549 tis. € | 144 tis. € | 588 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 277 tis. € | −236 tis. € | 198 tis. € | 183 tis. € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
12 registrovaných činností
Adresa Eötvösova ul. 2681/40, 94501 Komárno, Slovenská republika
Adresa Eötvösova ul. 2681/40, 94501 Komárno, Slovenská republika
Adresa Eötvösova ul. 2681/40, 94501 Komárno, Slovenská republika
Adresa Eötvösova ul. 2681/40, 94501 Komárno, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
WILLI Industrimontage s.r.o.
Eötvösova ul. 2681/40, 94501 Komárno
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.