Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 51149648・Pod kalváriou 1218/51, 95501 Topoľčany・Založené 2017
Obrat 2025
99 tis. €
+37 %Zisk 2025
36 tis. €
+644 %Aktíva
224 tis. €
+14 %Vlastný kapitál
197 tis. €
+22 %Zadlženosť
11,9 %
−6,1 ppHrubá marža
76,2 %
+26 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
35,9 %
+29 ppZisk / výnosy
ROA
15,9 %
+13 ppRentabilita aktív
ROE
18,1 %
+15 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
13,30
+101 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
40 tis. €
+395 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
10,4 %
−30 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
123 tis. €
+40 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
37,7 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 351 tis. € | 72 tis. € | 55 tis. € | 97 tis. € |
| Pridaná hodnota | 133 tis. € | 26 tis. € | 27 tis. € | 74 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 352 tis. € | 87 tis. € | 72 tis. € | 99 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 93 tis. € | 826 € | 4 787 € | 36 tis. € |
| Daň z príjmov | 24 tis. € | 1 582 € | 3 238 € | 4 122 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 217 tis. € | 219 tis. € | 197 tis. € | 224 tis. € |
| Neobežný majetok | 74 tis. € | 129 tis. € | 109 tis. € | 91 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 74 tis. € | 129 tis. € | 109 tis. € | 91 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 143 tis. € | 89 tis. € | 88 tis. € | 133 tis. € |
| Zásoby | 231 € | 231 € | 231 € | 231 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 30 tis. € | 69 tis. € | 55 tis. € | 41 tis. € |
| Finančné účty | 113 tis. € | 20 tis. € | 32 tis. € | 92 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 217 tis. € | 219 tis. € | 197 tis. € | 224 tis. € |
| Vlastné imanie | 156 tis. € | 157 tis. € | 162 tis. € | 197 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 49 tis. € | 143 tis. € | 143 tis. € | 148 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 93 tis. € | 826 € | 4 787 € | 36 tis. € |
| Záväzky | 61 tis. € | 62 tis. € | 35 tis. € | 27 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | −443 € | 44 tis. € | 31 tis. € | 17 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 46 tis. € | 7 295 € | −49 € | 10 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 16 tis. € | 10 tis. € | 4 456 € | −350 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
16 registrovaných činností
Adresa J. Matušku 2148/6, 95501 Topoľčany, Slovenská republika
Adresa J. Matušku 2148/6, 95501 Topoľčany, Slovenská republika
Adresa Blesovce 44, 95601 Blesovce, Slovenská republika
Adresa J. Matušku 2148/6, 95501 Topoľčany, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.