Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 51156407・Karpatské námestie 10A, 83106 Bratislava - mestská časť Rača・Založené 2017
Obrat 2025
49 tis. €
+2,4 %Zisk 2025
4 163 €
+254 %Aktíva
24 tis. €
+43 %Vlastný kapitál
21 tis. €
+25 %Zadlženosť
14,3 %
+12 ppHrubá marža
10,0 %
+15 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
8,4 %
+14 ppZisk / výnosy
ROA
17,3 %
+33 ppRentabilita aktív
ROE
20,2 %
+37 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
6,99
−86 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
4 626 €
+296 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
10,0 %
+24 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
21 tis. €
+25 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
62,5 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 37 tis. € | 49 tis. € | 48 tis. € | 49 tis. € |
| Pridaná hodnota | 3 198 € | 3 176 € | −2 171 € | 4 959 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 37 tis. € | 49 tis. € | 48 tis. € | 49 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 2 522 € | 2 436 € | −2 705 € | 4 163 € |
| Daň z príjmov | 482 € | 561 € | 340 € | 463 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 17 tis. € | 39 tis. € | 17 tis. € | 24 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 17 tis. € | 39 tis. € | 17 tis. € | 24 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 0 € | 22 tis. € | 0 € | 4 476 € |
| Finančné účty | 17 tis. € | 17 tis. € | 17 tis. € | 20 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 17 tis. € | 39 tis. € | 17 tis. € | 24 tis. € |
| Vlastné imanie | 17 tis. € | 19 tis. € | 16 tis. € | 21 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 8 696 € | 11 tis. € | 14 tis. € | 11 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 2 522 € | 2 436 € | −2 705 € | 4 163 € |
| Záväzky | 482 € | 20 tis. € | 340 € | 3 439 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 482 € | 20 tis. € | 340 € | 3 439 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
15 registrovaných činností
Adresa Černockého 5A, 83153 Bratislava - mestská časť Rača, Slovenská republika
Adresa Bzenica 109, 96601 Bzenica, Slovenská republika
Adresa Veľké Uherce 521, 95841 Veľké Uherce, Slovenská republika
Adresa Konopná 5, 90025 Chorvátsky Grob, Slovenská republika
Adresa Konopná 5, 90025 Chorvátsky Grob, Slovenská republika
Adresa Konopná 5, 90025 Chorvátsky Grob, Slovenská republika
Adresa Bzenica 109, 96601 Bzenica, Slovenská republika
Adresa Konopná 5, 90025 Chorvátsky Grob, Slovenská republika
Adresa Konopná 5, 90025 Chorvátsky Grob, Slovenská republika
Adresa Konopná 5, 90025 Chorvátsky Grob, Slovenská republika
Adresa Konopná 5, 90025 Chorvátsky Grob, Slovenská republika
Adresa Konopná 5, 90025 Chorvátsky Grob, Slovenská republika
Adresa Konopná 5, 90025 Chorvátsky Grob, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
TeEq s.r.o.
Karpatské námestie 10A, 83106 Bratislava - mestská časť Rača
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.