Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 51167158・Čučma 267, 04801 Čučma・Založené 2017
Obrat 2025
164 tis. €
+11 %Zisk 2025
1 397 €
+631 %Aktíva
153 tis. €
+30 %Vlastný kapitál
49 tis. €
+2,9 %Zadlženosť
67,6 %
+8,5 ppHrubá marža
33,6 %
+24 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
0,9 %
+1,0 ppZisk / výnosy
ROA
0,9 %
+1,1 ppRentabilita aktív
ROE
2,8 %
+3,4 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,69
−25 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
2 368 €
+240 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
41,0 %
−97 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−30 tis. €
−503 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
65,1 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 89 tis. € | 182 tis. € | 146 tis. € | 164 tis. € |
| Pridaná hodnota | 43 tis. € | 15 tis. € | 14 tis. € | 55 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 90 tis. € | 182 tis. € | 148 tis. € | 164 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 94 € | 759 € | −263 € | 1 397 € |
| Daň z príjmov | 601 € | 710 € | 960 € | 971 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 105 tis. € | 94 tis. € | 117 tis. € | 153 tis. € |
| Neobežný majetok | 8 988 € | 27 tis. € | 63 tis. € | 86 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 8 988 € | 27 tis. € | 63 tis. € | 86 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 96 tis. € | 67 tis. € | 55 tis. € | 66 tis. € |
| Zásoby | 76 tis. € | 16 tis. € | 20 tis. € | 38 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 12 tis. € | 18 tis. € | 21 tis. € | 12 tis. € |
| Finančné účty | 7 841 € | 34 tis. € | 14 tis. € | 16 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 105 tis. € | 94 tis. € | 117 tis. € | 153 tis. € |
| Vlastné imanie | 48 tis. € | 48 tis. € | 48 tis. € | 49 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | −2 568 € | −2 474 € | −1 715 € | −1 979 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 94 € | 759 € | −263 € | 1 397 € |
| Záväzky | 58 tis. € | 46 tis. € | 69 tis. € | 103 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 52 tis. € | 42 tis. € | 60 tis. € | 96 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 5 835 € | 3 927 € | 9 795 € | 6 543 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 579 € |
Vývoj daňových povinností
31 registrovaných činností
Adresa Zakarpatská 22, 04801 Rožňava, Slovenská republika
Adresa Zakarpatská 22, 04801 Rožňava, Slovenská republika
Adresa Kozmonautov 4, 04801 Rožňava, Slovenská republika
Adresa Zakarpatská 22, 04801 Rožňava, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.