Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 51167191・Miletičova 72, 82108 Bratislava - mestská časť Ružinov・Založené 2017
Obrat 2024
96 tis. €
−60 %Zisk 2024
3 469 €
+595 %Aktíva
105 tis. €
+1,9 %Vlastný kapitál
18 tis. €
+23 %Zadlženosť
82,5 %
−3,0 ppHrubá marža
4,8 %
+3,0 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
3,6 %
+3,4 ppZisk / výnosy
ROA
3,3 %
+2,8 ppRentabilita aktív
ROE
18,9 %
+16 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,21
+3,7 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
4 429 €
+539 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
21,7 %
−6,3 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
18 tis. €
+23 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-4,2 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 441 tis. € | 416 tis. € | 231 tis. € | 96 tis. € |
| Pridaná hodnota | 4 100 € | 6 909 € | 4 050 € | 4 586 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 441 tis. € | 416 tis. € | 238 tis. € | 96 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 112 € | 2 132 € | 499 € | 3 469 € |
| Daň z príjmov | 283 € | 766 € | 194 € | 960 € |
| Daň z príjmov splatná | 283 € | 766 € | 194 € | 960 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 218 tis. € | 218 tis. € | 103 tis. € | 105 tis. € |
| Neobežný majetok | 562 € | 10 tis. € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 562 € | 10 tis. € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 218 tis. € | 208 tis. € | 103 tis. € | 105 tis. € |
| Zásoby | 206 tis. € | 207 tis. € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 160 € | 0 € | 1 718 € | 0 € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 11 tis. € | 828 € | 101 tis. € | 105 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 47 € | 68 € | 14 € | 0 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 218 tis. € | 218 tis. € | 103 tis. € | 105 tis. € |
| Vlastné imanie | 12 tis. € | 14 tis. € | 15 tis. € | 18 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 713 € | 713 € | 713 € | 713 € |
| HV minulých rokov | 6 383 € | 6 495 € | 8 626 € | 9 125 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 112 € | 2 132 € | 499 € | 3 469 € |
| Záväzky | 206 tis. € | 204 tis. € | 88 tis. € | 87 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 61 tis. € | 204 tis. € | 88 tis. € | 87 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 146 tis. € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
25 registrovaných činností
Adresa Miletičova 72, 82108 Bratislava - mestská časť Ružinov, Slovenská republika
Adresa Šrobárova 2668/17, 05801 Poprad, Slovenská republika
Adresa Borovicová 2168/24, 90025 Chorvátsky Grob, Slovenská republika
Adresa Miletičova 595/72, 82108 Bratislava - mestská časť Ružinov, Slovenská republika
Adresa Borovicová 2168/24, 90025 Chorvátsky Grob, Slovenská republika
Adresa Sabinovská 66/11, 82103 Bratislava - mestská časť Ružinov, Slovenská republika
Adresa Šrobárova 2668/17, 05801 Poprad, Slovenská republika
Adresa Sabinovská 66/11, 82103 Bratislava - mestská časť Ružinov, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
RE Investment SK s.r.o.
Miletičova 72, 82108 Bratislava - mestská časť Ružinov
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.