Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 51170361・Fándlyho 753/18, 92601 Sereď・Založené 2017
Obrat 2025
356 tis. €
+48 %Zisk 2025
2 144 €
+166 %Aktíva
220 tis. €
+7,5 %Vlastný kapitál
24 tis. €
+9,9 %Zadlženosť
89,2 %
−0,2 ppHrubá marža
11,2 %
+13 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
0,6 %
+2,0 ppZisk / výnosy
ROA
1,0 %
+2,6 ppRentabilita aktív
ROE
9,0 %
+24 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,35
−35 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
4 067 €
+292 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
47,3 %
+102 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−121 tis. €
−98 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
116,0 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 151 tis. € | 209 tis. € | 155 tis. € | 332 tis. € |
| Pridaná hodnota | −13 tis. € | 9 560 € | −2 672 € | 37 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 191 tis. € | 227 tis. € | 241 tis. € | 356 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 1 426 € | 1 133 € | −3 272 € | 2 144 € |
| Daň z príjmov | 1 311 € | 1 048 € | 1 153 € | 1 923 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 56 tis. € | 141 tis. € | 205 tis. € | 220 tis. € |
| Neobežný majetok | 48 tis. € | 82 tis. € | 133 tis. € | 155 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 48 tis. € | 82 tis. € | 133 tis. € | 155 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 7 622 € | 59 tis. € | 72 tis. € | 65 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 35 tis. € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 5 446 € | 59 tis. € | 37 tis. € | 64 tis. € |
| Finančné účty | 2 176 € | 183 € | 214 € | 1 107 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 56 tis. € | 141 tis. € | 205 tis. € | 220 tis. € |
| Vlastné imanie | 24 tis. € | 25 tis. € | 22 tis. € | 24 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 8 783 € | 10 tis. € | 11 tis. € | 8 070 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 1 426 € | 1 133 € | −3 272 € | 2 144 € |
| Záväzky | 32 tis. € | 116 tis. € | 183 tis. € | 196 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 9 232 € | 6 964 € | 4 635 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 23 tis. € | 83 tis. € | 133 tis. € | 185 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 24 tis. € | 30 tis. € | 11 tis. € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 1 770 € | 16 tis. € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
13 registrovaných činností
Adresa Jesenského 1114/53, 92601 Sereď, Slovenská republika
Adresa Jesenského 1114/53, 92601 Sereď, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.