Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 51183340・Janka Alexyho 3355/13, 84101 Bratislava - mestská časť Dúbravka・Založené 2017
Obrat 2024
184 tis. €
+0,6 %Zisk 2024
14 tis. €
−15 %Aktíva
170 tis. €
+18 %Vlastný kapitál
142 tis. €
+11 %Zadlženosť
16,8 %
+5,7 ppHrubá marža
41,7 %
+1,9 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
7,4 %
−1,3 ppZisk / výnosy
ROA
8,0 %
−3,1 ppRentabilita aktív
ROE
9,6 %
−2,9 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
5,05
−14 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
17 tis. €
−15 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
21,8 %
−0,2 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
102 tis. €
+45 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
10,1 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 150 tis. € | 160 tis. € | 178 tis. € | 184 tis. € |
| Pridaná hodnota | 37 tis. € | 37 tis. € | 71 tis. € | 77 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 151 tis. € | 161 tis. € | 183 tis. € | 184 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 15 tis. € | 16 tis. € | 16 tis. € | 14 tis. € |
| Daň z príjmov | 4 207 € | 4 458 € | 4 504 € | 3 803 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 105 tis. € | 121 tis. € | 144 tis. € | 170 tis. € |
| Neobežný majetok | 31 tis. € | 34 tis. € | 59 tis. € | 43 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 19 tis. € | 23 tis. € | 51 tis. € | 37 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 12 tis. € | 10 tis. € | 8 268 € | 6 201 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 74 tis. € | 87 tis. € | 85 tis. € | 127 tis. € |
| Zásoby | 1 078 € | 2 059 € | 54 tis. € | 111 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 6 157 € | 6 167 € | 803 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 1 133 € | 1 808 € | 4 570 € | 4 358 € |
| Finančné účty | 66 tis. € | 77 tis. € | 25 tis. € | 12 tis. € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 105 tis. € | 121 tis. € | 144 tis. € | 170 tis. € |
| Vlastné imanie | 96 tis. € | 112 tis. € | 128 tis. € | 142 tis. € |
| Základné imanie | 10 tis. € | 10 tis. € | 10 tis. € | 10 tis. € |
| HV minulých rokov | 70 tis. € | 85 tis. € | 101 tis. € | 117 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 15 tis. € | 16 tis. € | 16 tis. € | 14 tis. € |
| Záväzky | 9 512 € | 9 194 € | 16 tis. € | 29 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 389 € | 433 € | 634 € | 765 € |
| Krátkodobé záväzky | 8 823 € | 8 461 € | 14 tis. € | 25 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 823 € | 2 299 € |
| Rezervy | 300 € | 300 € | 75 € | 350 € |
Vývoj daňových povinností
13 registrovaných činností
Adresa Rajtákova 1439/58, 84103 Bratislava - mestská časť Lamač, Slovenská republika
Adresa Rajtákova 1439/58, 84103 Bratislava - mestská časť Lamač, Slovenská republika
Adresa Rajtákova 1439/58, 84103 Bratislava - mestská časť Lamač, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Nadmerka s. r. o.
Janka Alexyho 3355/13, 84101 Bratislava - mestská časť Dúbravka
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.