Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 51183404・Lazaretská 23, 811 09 Bratislava - mestská časť Staré Mesto・Založené 2017
Obrat 2025
168 tis. €
+34 %Zisk 2025
56 tis. €
+42 %Aktíva
166 tis. €
+86 %Vlastný kapitál
95 tis. €
+24 %Zadlženosť
42,6 %
+28 ppHrubá marža
43,2 %
+2,6 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
33,1 %
+1,9 ppZisk / výnosy
ROA
33,5 %
−10 ppRentabilita aktív
ROE
58,4 %
+7,2 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
7,31
−9,3 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
70 tis. €
+42 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
20,9 %
Daň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
143 tis. €
+83 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
11,7 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 132 tis. € | 123 tis. € | 125 tis. € | 168 tis. € |
| Pridaná hodnota | 38 tis. € | 48 tis. € | 51 tis. € | 72 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 132 tis. € | 123 tis. € | 125 tis. € | 168 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 27 tis. € | 37 tis. € | 39 tis. € | 56 tis. € |
| Daň z príjmov | 7 163 € | 9 968 € | 10 tis. € | 15 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 123 tis. € | 158 tis. € | 89 tis. € | 166 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 123 tis. € | 158 tis. € | 89 tis. € | 166 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 1 990 € | 904 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 15 tis. € | 11 tis. € | 8 995 € | 22 tis. € |
| Finančné účty | 105 tis. € | 146 tis. € | 80 tis. € | 143 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 123 tis. € | 158 tis. € | 89 tis. € | 166 tis. € |
| Vlastné imanie | 107 tis. € | 144 tis. € | 76 tis. € | 95 tis. € |
| Základné imanie | 500 € | 500 € | 500 € | 500 € |
| HV minulých rokov | 80 tis. € | 107 tis. € | 37 tis. € | 39 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 27 tis. € | 37 tis. € | 39 tis. € | 56 tis. € |
| Záväzky | 15 tis. € | 14 tis. € | 13 tis. € | 71 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 3 262 € | 1 482 € | 0 € | 46 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 11 tis. € | 11 tis. € | 11 tis. € | 23 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 1 325 € | 1 550 € | 1 550 € | 1 550 € |
Vývoj daňových povinností
3 registrované činnosti
Adresa Geblergasse 66/6, 1170 Viedeň, Rakúska republika
Adresa Käferkreuzgasse 115, 3400 Klosterneuburg, Rakúska republika
Adresa Lazaretská 23, 81109 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, Slovenská republika
Adresa Lazaretská 23, 81109 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, Slovenská republika
Adresa Geblergasse 66/6, 1170 Viedeň, Rakúska republika
Adresa Käferkreuzgasse 115, 3400 Klosterneuburg, Rakúska republika
Adresa Lazaretská 23, 81109 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
1 zápis z obchodného registra
covalgo k. s.
Lazaretská 23, 811 09 Bratislava - mestská časť Staré Mesto
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.