Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 51184737・Štefánikova 724/61, 085 01 Bardejov・Založené 2017
Obrat 2022
129 €
−91 %Zisk 2022
−7 809 €
−1 283 %Aktíva
5 544 €
−59 %Vlastný kapitál
5 544 €
−58 %Zadlženosť
0,0 %
−1,0 ppHrubá marža
17,8 %
−42 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-6 053,5 %
−6 098 ppZisk / výnosy
ROA
-140,9 %
−146 ppRentabilita aktív
ROE
-140,9 %
−146 ppRentabilita vlastného imania
Zisk pred zdanením
−7 809 €
−1 104 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-0,0 %
−15 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
5 544 €
−58 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-22,8 %
Priemerný ročný rast tržieb
Úročený dlh
0 €
Dlhodobé bankové úvery + krátkodobé bankové úvery + krátkodobé finančné výpomoci
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 28 tis. € | 23 tis. € | 1 490 € | 129 € |
| Pridaná hodnota | 18 tis. € | 16 tis. € | 898 € | 23 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 35 tis. € | 25 tis. € | 1 490 € | 129 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 8 059 € | 110 € | 660 € | −7 809 € |
| Daň z príjmov | 2 149 € | 15 € | 118 € | 0 € |
| Daň z príjmov splatná | 2 149 € | 15 € | 118 € | 0 € |
| Položka | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 16 tis. € | 14 tis. € | 13 tis. € | 5 544 € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 16 tis. € | 14 tis. € | 13 tis. € | 5 544 € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 11 tis. € | 9 395 € | 7 901 € | 0 € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 5 778 € | 4 691 € | 5 586 € | 5 544 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Položka | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 16 tis. € | 14 tis. € | 13 tis. € | 5 544 € |
| Vlastné imanie | 13 tis. € | 13 tis. € | 13 tis. € | 5 544 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| HV minulých rokov | −473 € | 7 585 € | 7 694 € | 8 353 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 8 059 € | 110 € | 660 € | −7 809 € |
| Záväzky | 3 808 € | 1 391 € | 133 € | 0 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 3 393 € | 1 391 € | 133 € | 0 € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 415 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
15 registrovaných činností
Adresa Komárov 125, 08611 Komárov, Slovenská republika
Adresa Štefánikova 724/61, 08501 Bardejov, Slovenská republika
Adresa Podhradie 59/57, 08633 Zborov, Slovenská republika
Adresa Demänovská Dolina 188, 03101 Demänovská Dolina, Slovenská republika
Adresa Demänovská Dolina 188, 03101 Demänovská Dolina, Slovenská republika
Adresa Štefánikova 724/61, 08501 Bardejov, Slovenská republika
Adresa Podhradie 59/57, 08633 Zborov, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
3 zápisy z obchodného registra
RECRU s. r. o. v likvidácii
Štefánikova 724/61, 085 01 Bardejov
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.