Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 51193299・Račianska 96, 831 02 Bratislava - mestská časť Nové Mesto・Založené 2017
Obrat 2025
10 tis. €
−34 %Zisk 2025
3 446 €
+6 857 %Aktíva
19 tis. €
+24 %Vlastný kapitál
17 tis. €
+25 %Zadlženosť
6,6 %
−0,5 ppHrubá marža
37,3 %
+32 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
33,7 %
+34 ppZisk / výnosy
ROA
18,5 %
+19 ppRentabilita aktív
ROE
19,9 %
+20 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
45,02
+38 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
3 859 €
+1 235 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
10,7 %
−107 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
18 tis. €
+25 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
12,5 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 12 tis. € | 98 tis. € | 16 tis. € | 9 710 € |
| Pridaná hodnota | −7 781 € | 2 308 € | 779 € | 3 619 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 28 tis. € | 98 tis. € | 16 tis. € | 10 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 3 684 € | 1 438 € | −51 € | 3 446 € |
| Daň z príjmov | 361 € | 132 € | 340 € | 413 € |
| Daň z príjmov splatná | 361 € | 132 € | 340 € | 413 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 16 tis. € | 17 tis. € | 15 tis. € | 19 tis. € |
| Neobežný majetok | 2 499 € | 2 499 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 2 499 € | 2 499 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 13 tis. € | 15 tis. € | 15 tis. € | 19 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 8 343 € | 5 072 € | 1 698 € | 12 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 4 996 € | 9 596 € | 13 tis. € | 6 311 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 16 tis. € | 17 tis. € | 15 tis. € | 19 tis. € |
| Vlastné imanie | 15 tis. € | 16 tis. € | 14 tis. € | 17 tis. € |
| Základné imanie | 10 tis. € | 10 tis. € | 10 tis. € | 10 tis. € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 500 € | 500 € | 500 € | 500 € |
| HV minulých rokov | 842 € | 4 526 € | 3 465 € | 3 414 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 3 684 € | 1 438 € | −51 € | 3 446 € |
| Záväzky | 812 € | 703 € | 1 061 € | 1 233 € |
| Dlhodobé záväzky | 451 € | 451 € | 451 € | 451 € |
| Krátkodobé záväzky | 361 € | 252 € | 460 € | 413 € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 150 € | 369 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
15 registrovaných činností
Adresa Mlynarovičová 20, 85103 Bratislava - mestská časť Petržalka, Slovenská republika
Adresa Račianska 1520/65, 83102 Bratislava - mestská časť Nové Mesto, Slovenská republika
Adresa Mlynarovičová 20, 85103 Bratislava - mestská časť Petržalka, Slovenská republika
Adresa Račianska 1520/65, 83102 Bratislava - mestská časť Nové Mesto, Slovenská republika
Adresa Račianska 1520/65, 83102 Bratislava - mestská časť Nové Mesto, Slovenská republika
Adresa Račianska 65, 83102 Bratislava - mestská časť Rača, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
2 zápisy z obchodného registra
LVtel s.r.o.
Račianska 96, 831 02 Bratislava - mestská časť Nové Mesto
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.