Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 51201356・Podzámska 24, 94901 Nitra・Založené 2017
Obrat 2025
171 tis. €
+18 %Zisk 2025
43 tis. €
+186 %Aktíva
472 tis. €
+44 %Vlastný kapitál
155 tis. €
+38 %Zadlženosť
67,1 %
+1,3 ppHrubá marža
61,5 %
+7,2 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
25,2 %
+15 ppZisk / výnosy
ROA
9,1 %
+4,5 ppRentabilita aktív
ROE
27,8 %
+14 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,59
+121 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
55 tis. €
+177 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
21,9 %
−2,4 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−46 tis. €
+33 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
67,3 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 118 tis. € | 119 tis. € | 134 tis. € | 131 tis. € |
| Pridaná hodnota | 42 tis. € | 76 tis. € | 73 tis. € | 81 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 147 tis. € | 120 tis. € | 145 tis. € | 171 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −3 646 € | 8 025 € | 15 tis. € | 43 tis. € |
| Daň z príjmov | 1 632 € | 2 736 € | 4 819 € | 12 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 363 tis. € | 349 tis. € | 328 tis. € | 472 tis. € |
| Neobežný majetok | 312 tis. € | 321 tis. € | 303 tis. € | 406 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 266 tis. € | 275 tis. € | 257 tis. € | 360 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 46 tis. € | 46 tis. € | 46 tis. € | 46 tis. € |
| Obežný majetok | 51 tis. € | 28 tis. € | 25 tis. € | 66 tis. € |
| Zásoby | 15 tis. € | 306 € | 520 € | 314 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 6 069 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 22 tis. € | 24 tis. € | 19 tis. € | 24 tis. € |
| Finančné účty | 14 tis. € | 3 832 € | 5 306 € | 35 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 363 tis. € | 349 tis. € | 328 tis. € | 472 tis. € |
| Vlastné imanie | 89 tis. € | 97 tis. € | 112 tis. € | 155 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 87 tis. € | 83 tis. € | 91 tis. € | 107 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −3 646 € | 8 025 € | 15 tis. € | 43 tis. € |
| Záväzky | 274 tis. € | 252 tis. € | 216 tis. € | 316 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 66 tis. € | 40 tis. € | 25 tis. € | 48 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 96 tis. € | 108 tis. € | 94 tis. € | 112 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 104 tis. € | 97 tis. € | 89 tis. € | 131 tis. € |
| Bankové úvery krátkodobé | 7 788 € | 7 788 € | 7 788 € | 25 tis. € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
14 registrovaných činností
Adresa Vihorlatská 664/2, 94901 Nitra, Slovenská republika
Adresa Vihorlatská 664/2, 94901 Nitra, Slovenská republika
Adresa Vihorlatská 664/2, 94901 Nitra, Slovenská republika
Adresa Vihorlatská 664/2, 94901 Nitra, Slovenská republika
Adresa Vihorlatská 664/2, 94901 Nitra, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.