Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 51203405・Alstrova 49, 83106 Bratislava - mestská časť Rača・Založené 2017
Obrat 2025
212 tis. €
+28 %Zisk 2025
46 tis. €
+18 %Aktíva
267 tis. €
+13 %Vlastný kapitál
182 tis. €
+25 %Zadlženosť
31,8 %
−6,5 ppHrubá marža
43,0 %
+3,4 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
21,9 %
−1,9 ppZisk / výnosy
ROA
17,3 %
+0,8 ppRentabilita aktív
ROE
25,4 %
−1,5 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
15,78
−8,6 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
60 tis. €
+44 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
23,4 %
+17 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
138 tis. €
+19 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
19,0 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 133 tis. € | 164 tis. € | 165 tis. € | 211 tis. € |
| Pridaná hodnota | 39 tis. € | 61 tis. € | 65 tis. € | 91 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 134 tis. € | 165 tis. € | 165 tis. € | 212 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 20 tis. € | 34 tis. € | 39 tis. € | 46 tis. € |
| Daň z príjmov | 1 424 € | 5 971 € | 2 626 € | 14 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 149 tis. € | 206 tis. € | 237 tis. € | 267 tis. € |
| Neobežný majetok | 99 tis. € | 107 tis. € | 114 tis. € | 119 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 99 tis. € | 107 tis. € | 114 tis. € | 119 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 50 tis. € | 98 tis. € | 123 tis. € | 148 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 1 773 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 15 tis. € | 15 tis. € | 35 tis. € | 74 tis. € |
| Krátkodobé pohľadávky | 20 tis. € | 26 tis. € | 39 tis. € | 21 tis. € |
| Finančné účty | 15 tis. € | 55 tis. € | 49 tis. € | 53 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 149 tis. € | 206 tis. € | 237 tis. € | 267 tis. € |
| Vlastné imanie | 73 tis. € | 107 tis. € | 146 tis. € | 182 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 47 tis. € | 68 tis. € | 102 tis. € | 131 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 20 tis. € | 34 tis. € | 39 tis. € | 46 tis. € |
| Záväzky | 77 tis. € | 99 tis. € | 91 tis. € | 85 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 87 € | 112 € | 135 € | 155 € |
| Krátkodobé záväzky | 3 326 € | 6 578 € | 7 123 € | 9 363 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 73 tis. € | 92 tis. € | 83 tis. € | 75 tis. € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 574 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
19 registrovaných činností
Adresa Alstrova 49, 83106 Bratislava - mestská časť Rača, Slovenská republika
Adresa Alstrova 49, 83106 Bratislava - mestská časť Rača, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
ZÁMKOVÉ CENTRUM s. r. o.
Alstrova 49, 83106 Bratislava - mestská časť Rača
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.