Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 51208814・Veľká okružná 17, 010 01 Žilina・Založené 2017
Obrat 2021
0 €
Zisk 2021
−382 €
−235 %Aktíva
0 €
−100 %Vlastný kapitál
0 €
−100 %Zadlženosť
—
NezverejnenéHrubá marža
—
NezverejnenéAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Zisk pred zdanením
−382 €
−235 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-0,0 %
Daň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
0 €
−100 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
Úročený dlh
0 €
Dlhodobé bankové úvery + krátkodobé bankové úvery + krátkodobé finančné výpomoci
Čistý dlh
0 €
+100 %Úročený dlh − finančné účty − krátkodobý finančný majetok
Dlhodobý dlh
0 €
Dlhodobé bankové úvery
Krátkodobý dlh
0 €
Bežné bankové úvery + krátkodobé finančné výpomoci
Čistý cash flow
−3 688 €
−700 %Zmena stavu finančných účtov oproti predchádzajúcemu roku
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Pridaná hodnota | −337 € | −163 € | −114 € | −95 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −369 € | −163 € | −114 € | −382 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Položka | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 4 312 € | 4 149 € | 3 688 € | 0 € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 4 312 € | 4 149 € | 3 688 € | 0 € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 4 312 € | 4 149 € | 3 688 € | 0 € |
| Položka | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 4 312 € | 4 149 € | 3 688 € | 0 € |
| Vlastné imanie | 4 252 € | 4 089 € | 3 975 € | 0 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 382 € |
| HV minulých rokov | −379 € | −748 € | −911 € | 0 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −369 € | −163 € | −114 € | −382 € |
| Záväzky | 60 € | 60 € | −287 € | 0 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 60 € | 60 € | −287 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
17 registrovaných činností
Adresa Hlavná 11/29, 07605 Zemplínske Jastrabie, Slovenská republika
Adresa Hlavná 11/29, 07605 Zemplínske Jastrabie, Slovenská republika
Adresa Hlavná 11/29, 07605 Zemplínske Jastrabie, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
4 zápisy z obchodného registra
IM SOLUTION s. r. o. v likvidácii
Veľká okružná 17, 010 01 Žilina
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.