Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 51210983・Pezinská 141/141, 90201 Vinosady・Založené 2017
Obrat 2024
9 368 €
−54 %Zisk 2024
−11 tis. €
−258 %Aktíva
13 tis. €
+3,6 %Vlastný kapitál
−1 490 €
−116 %Zadlženosť
111,3 %
+84 ppHrubá marža
-68,5 %
−118 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-115,3 %
−149 ppZisk / výnosy
ROA
-81,6 %
−135 ppRentabilita aktív
ROE
725,0 %
+652 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
4,26
−32 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−10 tis. €
−230 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-3,2 %
−18 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
7 963 €
−26 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
3,5 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 6 973 € | 11 tis. € | 19 tis. € | 9 368 € |
| Pridaná hodnota | 3 668 € | 1 395 € | 9 561 € | −6 417 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 6 973 € | 12 tis. € | 20 tis. € | 9 368 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −506 € | −1 830 € | 6 846 € | −11 tis. € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 1 188 € | 340 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 5 217 € | 3 687 € | 13 tis. € | 13 tis. € |
| Neobežný majetok | 1 950 € | 0 € | 0 € | 2 826 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 1 950 € | 0 € | 0 € | 2 826 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 3 267 € | 3 687 € | 13 tis. € | 10 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 2 522 € | 1 137 € | 2 559 € | 345 € |
| Finančné účty | 745 € | 2 550 € | 10 tis. € | 10 tis. € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 5 217 € | 3 687 € | 13 tis. € | 13 tis. € |
| Vlastné imanie | 4 297 € | 2 467 € | 9 312 € | −1 490 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | −420 € | −926 € | −2 757 € | 3 813 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −506 € | −1 830 € | 6 846 € | −11 tis. € |
| Záväzky | 920 € | 1 220 € | 3 467 € | 15 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 24 € | 24 € | 24 € | 30 € |
| Krátkodobé záväzky | 596 € | 780 € | 2 050 € | 2 444 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 9 328 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 63 € | 993 € | 2 521 € |
| Rezervy | 300 € | 353 € | 400 € | 400 € |
Vývoj daňových povinností
47 registrovaných činností
Adresa Pezinská 141/141, 90201 Vinosady, Slovenská republika
Adresa Pezinská 141/141, 90201 Vinosady, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
1 zápis z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.