Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 51220351・Jána Hollého 890/4, 91105 Trenčín・Založené 2017
Obrat 2025
50 tis. €
+21 %Zisk 2025
2 344 €
+93 %Aktíva
31 tis. €
+30 %Vlastný kapitál
26 tis. €
+9,9 %Zadlženosť
16,5 %
+16 ppHrubá marža
6,1 %
+2,4 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
4,7 %
+1,8 ppZisk / výnosy
ROA
7,5 %
+2,4 ppRentabilita aktív
ROE
9,0 %
+3,9 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
6,08
−95 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
2 684 €
+121 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
12,7 %
+13 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
26 tis. €
+9,9 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
32,9 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 49 tis. € | 40 tis. € | 41 tis. € | 50 tis. € |
| Pridaná hodnota | 9 924 € | 9 907 € | 1 517 € | 3 042 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 49 tis. € | 40 tis. € | 41 tis. € | 50 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 8 173 € | 8 035 € | 1 216 € | 2 344 € |
| Daň z príjmov | 1 442 € | 1 418 € | 0 € | 340 € |
| Daň z príjmov splatná | — | — | 0 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 16 tis. € | 24 tis. € | 24 tis. € | 31 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 16 tis. € | 24 tis. € | 24 tis. € | 31 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 4 000 € | 4 000 € | 91 € | 91 € |
| Krátkodobý finančný majetok | — | — | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 12 tis. € | 20 tis. € | 24 tis. € | 31 tis. € |
| Časové rozlíšenie | — | — | 0 € | 0 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 16 tis. € | 24 tis. € | 24 tis. € | 31 tis. € |
| Vlastné imanie | 14 tis. € | 23 tis. € | 24 tis. € | 26 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | — | — | 0 € | 0 € |
| HV minulých rokov | 1 315 € | 9 488 € | 18 tis. € | 19 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 8 173 € | 8 035 € | 1 216 € | 2 344 € |
| Záväzky | 1 620 € | 1 672 € | 205 € | 5 134 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 1 620 € | 1 672 € | 205 € | 5 134 € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | — | — | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | — | — | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
23 registrovaných činností
Adresa Jána Hollého 890/4, 91105 Trenčín, Slovenská republika
Adresa Šafárikova 2740/14, 91108 Trenčín, Slovenská republika
Adresa Jána Hollého 890/4, 91105 Trenčín, Slovenská republika
Adresa Šafárikova 2740/14, 91108 Trenčín, Slovenská republika
Adresa Dolné Pažite 156/29, 91106 Trenčín, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.