Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 51223643・Malatíny 104, 032 15 Malatíny・Založené 2017
Obrat 2025
81 tis. €
+7,1 %Zisk 2025
−25 tis. €
−56 %Aktíva
679 tis. €
−3,0 %Vlastný kapitál
−33 tis. €
−301 %Zadlženosť
104,9 %
+3,7 ppHrubá marža
35,1 %
−25 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-30,8 %
−9,7 ppZisk / výnosy
ROA
-3,7 %
−1,4 ppRentabilita aktív
ROE
75,1 %
−118 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
2,95
+39 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−24 tis. €
−60 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-4,0 %
+2,4 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
34 tis. €
+52 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
30,7 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 68 tis. € | 75 tis. € | 75 tis. € | 81 tis. € |
| Pridaná hodnota | 51 tis. € | 54 tis. € | 46 tis. € | 28 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 68 tis. € | 81 tis. € | 75 tis. € | 81 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 1 776 € | 3 052 € | −16 tis. € | −25 tis. € |
| Daň z príjmov | 501 € | 265 € | 960 € | 960 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 682 tis. € | 711 tis. € | 700 tis. € | 679 tis. € |
| Neobežný majetok | 661 tis. € | 688 tis. € | 658 tis. € | 628 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 661 tis. € | 688 tis. € | 658 tis. € | 628 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 21 tis. € | 23 tis. € | 42 tis. € | 51 tis. € |
| Zásoby | 185 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 15 tis. € | 21 tis. € | 37 tis. € | 45 tis. € |
| Finančné účty | 5 735 € | 2 813 € | 4 959 € | 6 441 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 682 tis. € | 711 tis. € | 700 tis. € | 679 tis. € |
| Vlastné imanie | 4 633 € | 7 685 € | −8 271 € | −33 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | −6 643 € | −4 867 € | −1 815 € | −18 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 1 776 € | 3 052 € | −16 tis. € | −25 tis. € |
| Záväzky | 678 tis. € | 703 tis. € | 708 tis. € | 712 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 294 tis. € | 371 tis. € | 421 tis. € | 460 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 3 015 € | 11 tis. € | 20 tis. € | 17 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 317 tis. € | 258 tis. € | 231 tis. € | 201 tis. € |
| Bankové úvery krátkodobé | 59 tis. € | 59 tis. € | 33 tis. € | 30 tis. € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
21 registrovaných činností
Adresa Slovinská 1134/6, 05342 Krompachy, Slovenská republika
Adresa Hlavná 998/21, 05342 Krompachy, Slovenská republika
Adresa Slovinská 1134/6, 05342 Krompachy, Slovenská republika
Adresa Hlavná 998/21, 05342 Krompachy, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.