Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 51226529・Karpatské námestie 10A, 83106 Bratislava - mestská časť Rača・Založené 2017
Obrat 2025
869 tis. €
−41 %Zisk 2025
15 tis. €
−81 %Aktíva
428 tis. €
−6,8 %Vlastný kapitál
141 tis. €
+12 %Zadlženosť
67,1 %
−5,5 ppHrubá marža
8,6 %
−4,2 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
1,7 %
−3,7 ppZisk / výnosy
ROA
3,5 %
−14 ppRentabilita aktív
ROE
10,8 %
−53 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
10,97
+220 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
20 tis. €
−81 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
23,8 %
−0,5 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
352 tis. €
+25 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
121,7 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 102 tis. € | 1,06 mil. € | 1,46 mil. € | 849 tis. € |
| Pridaná hodnota | 17 tis. € | 90 tis. € | 186 tis. € | 73 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 102 tis. € | 1,06 mil. € | 1,47 mil. € | 869 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 9 032 € | 18 tis. € | 80 tis. € | 15 tis. € |
| Daň z príjmov | 3 274 € | 12 tis. € | 26 tis. € | 4 726 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 67 tis. € | 437 tis. € | 459 tis. € | 428 tis. € |
| Neobežný majetok | 1 789 € | 107 tis. € | 61 tis. € | 40 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 1 789 € | 107 tis. € | 61 tis. € | 40 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 65 tis. € | 330 tis. € | 398 tis. € | 387 tis. € |
| Zásoby | 13 tis. € | 45 € | 54 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 18 tis. € | 161 tis. € | 81 tis. € | 94 tis. € |
| Finančné účty | 35 tis. € | 169 tis. € | 317 tis. € | 293 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 67 tis. € | 437 tis. € | 459 tis. € | 428 tis. € |
| Vlastné imanie | 28 tis. € | 45 tis. € | 125 tis. € | 141 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 3 879 € | 13 tis. € | 30 tis. € | 110 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 9 032 € | 18 tis. € | 80 tis. € | 15 tis. € |
| Záväzky | 39 tis. € | 392 tis. € | 333 tis. € | 287 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 86 tis. € | 50 tis. € | 50 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 22 tis. € | 157 tis. € | 116 tis. € | 35 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 46 tis. € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 17 tis. € | 149 tis. € | 121 tis. € | 201 tis. € |
| Rezervy | 0 € | 312 € | 336 € | 143 € |
Vývoj daňových povinností
28 registrovaných činností
Adresa Bysterecká 2063/29, 02601 Dolný Kubín, Slovenská republika
Adresa Dukelských hrdinov 2040/13, 02601 Dolný Kubín, Slovenská republika
Adresa Dukelských hrdinov 2040/13, 02601 Dolný Kubín, Slovenská republika
Adresa Bysterecká 2063/29, 02601 Dolný Kubín, Slovenská republika
Adresa Dukelských hrdinov 2040/13, 02601 Dolný Kubín, Slovenská republika
Adresa Dukelských hrdinov 2040/13, 02601 Dolný Kubín, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Dogma, s.r.o.
Karpatské námestie 10A, 83106 Bratislava - mestská časť Rača
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.