Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 51227100・Pri Skladoch 4193/3, 94002 Nové Zámky・Založené 2018
Obrat 2025
18 tis. €
+98 %Zisk 2025
5 760 €
+183 %Aktíva
38 tis. €
+31 %Vlastný kapitál
35 tis. €
+20 %Zadlženosť
9,5 %
+8,3 ppHrubá marža
36,6 %
+9,4 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
31,3 %
+9,4 ppZisk / výnosy
ROA
15,1 %
+8,1 ppRentabilita aktív
ROE
16,7 %
+9,6 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
10,50
−87 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
6 400 €
+168 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
10,0 %
−5,0 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
35 tis. €
+20 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-9,0 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 38 tis. € | 8 724 € | 9 280 € | 18 tis. € |
| Pridaná hodnota | 12 tis. € | 3 819 € | 2 520 € | 6 723 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 38 tis. € | 8 735 € | 9 281 € | 18 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 9 946 € | 3 146 € | 2 032 € | 5 760 € |
| Daň z príjmov | 1 755 € | 555 € | 359 € | 640 € |
| Daň z príjmov splatná | 1 755 € | 555 € | 359 € | 640 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 29 tis. € | 27 tis. € | 29 tis. € | 38 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 29 tis. € | 27 tis. € | 29 tis. € | 38 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 29 tis. € | 27 tis. € | 29 tis. € | 38 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 29 tis. € | 27 tis. € | 29 tis. € | 38 tis. € |
| Vlastné imanie | 24 tis. € | 27 tis. € | 29 tis. € | 35 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| HV minulých rokov | 8 697 € | 19 tis. € | 22 tis. € | 24 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 9 946 € | 3 146 € | 2 032 € | 5 760 € |
| Záväzky | 5 255 € | 555 € | 358 € | 3 640 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 5 255 € | 555 € | 358 € | 3 640 € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
11 registrovaných činností
Adresa Šafárikova 4931/24, 94002 Nové Zámky, Slovenská republika
Adresa Bajčská 284/18, 94651 Nesvady, Slovenská republika
Adresa Šafárikova 4931/24, 94002 Nové Zámky, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.