Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 51228653・Heinolská ulica 8110/32, 92101 Piešťany・Založené 2017
Obrat 2024
47 tis. €
−59 %Zisk 2024
−19 tis. €
−124 %Aktíva
546 tis. €
−4,6 %Vlastný kapitál
−13 tis. €
−286 %Zadlženosť
102,3 %
+3,5 ppHrubá marža
63,4 %
+2,3 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-40,8 %
−33 ppZisk / výnosy
ROA
-3,5 %
−2,0 ppRentabilita aktív
ROE
153,8 %
+282 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,21
+15 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−19 tis. €
−120 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-1,8 %
−1,8 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−443 tis. €
+4,6 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
56,5 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 32 tis. € | 48 tis. € | 50 tis. € | 47 tis. € |
| Pridaná hodnota | 21 tis. € | 31 tis. € | 31 tis. € | 30 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 49 tis. € | 69 tis. € | 114 tis. € | 47 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −1 433 € | 11 tis. € | −8 597 € | −19 tis. € |
| Daň z príjmov | 0 € | 2 167 € | 0 € | 340 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 697 tis. € | 709 tis. € | 573 tis. € | 546 tis. € |
| Neobežný majetok | 416 tis. € | 501 tis. € | 470 tis. € | 430 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 416 tis. € | 501 tis. € | 470 tis. € | 430 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 281 tis. € | 208 tis. € | 102 tis. € | 116 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 59 tis. € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 126 € | 5 436 € | 11 tis. € | 3 253 € |
| Finančné účty | 222 tis. € | 203 tis. € | 92 tis. € | 113 tis. € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 697 tis. € | 709 tis. € | 573 tis. € | 546 tis. € |
| Vlastné imanie | 4 067 € | 15 tis. € | 6 732 € | −13 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 0 € | −1 433 € | 9 829 € | 1 232 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −1 433 € | 11 tis. € | −8 597 € | −19 tis. € |
| Záväzky | 693 tis. € | 693 tis. € | 566 tis. € | 559 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 693 tis. € | 693 tis. € | 566 tis. € | 559 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
5 registrovaných činností
Adresa Heinolská ulica 8110/32, 92101 Piešťany, Slovenská republika
Adresa Heinolská ulica 8110/32, 92101 Piešťany, Slovenská republika
Adresa Heinolská 7062/23, 92101 Piešťany, Slovenská republika
Adresa Heinolská 7062/23, 92101 Piešťany, Slovenská republika
Adresa Heinolská ulica 8110/32, 92101 Piešťany, Slovenská republika
Adresa Heinolská ulica 8110/32, 92101 Piešťany, Slovenská republika
Adresa Heinolská 7062/23, 92101 Piešťany, Slovenská republika
Adresa Heinolská 7062/23, 92101 Piešťany, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.