Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 51233967・Strážna 9C, 83101 Bratislava - mestská časť Nové Mesto・Založené 2017
Obrat 2025
0 €
−100 %Zisk 2025
−3 555 €
−139 %Aktíva
212 tis. €
−1,8 %Vlastný kapitál
210 tis. €
−1,7 %Zadlženosť
0,7 %
−0,1 ppHrubá marža
—
NezverejnenéAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
ROA
-1,7 %
−5,9 ppRentabilita aktív
ROE
-1,7 %
−5,9 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
227,09
+23 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−3 215 €
−132 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-10,6 %
−20 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
210 tis. €
−1,6 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
1,1 %
Priemerný ročný rast tržieb
Úročený dlh
0 €
Dlhodobé bankové úvery + krátkodobé bankové úvery + krátkodobé finančné výpomoci
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 24 tis. € | 8 550 € | 15 tis. € | 0 € |
| Pridaná hodnota | −5 404 € | 2 658 € | 10 tis. € | −3 049 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 24 tis. € | 8 550 € | 15 tis. € | 0 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −8 118 € | 2 007 € | 9 015 € | −3 555 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 951 € | 340 € |
| Daň z príjmov splatná | 0 € | 0 € | 951 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 205 tis. € | 207 tis. € | 215 tis. € | 212 tis. € |
| Neobežný majetok | 722 € | 227 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 722 € | 227 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 202 tis. € | 206 tis. € | 215 tis. € | 211 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 25 tis. € | 13 tis. € | 102 € | 120 € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 177 tis. € | 193 tis. € | 215 tis. € | 211 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 2 374 € | 95 € | 440 € | 219 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 205 tis. € | 207 tis. € | 215 tis. € | 212 tis. € |
| Vlastné imanie | 203 tis. € | 205 tis. € | 214 tis. € | 210 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 500 € | 500 € | 500 € | 500 € |
| HV minulých rokov | 205 tis. € | 197 tis. € | 199 tis. € | 208 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −8 118 € | 2 007 € | 9 015 € | −3 555 € |
| Záväzky | 2 697 € | 1 884 € | 1 614 € | 1 381 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 2 327 € | 1 464 € | 1 164 € | 931 € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 370 € | 420 € | 450 € | 450 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
18 registrovaných činností
Adresa Strážna 9C, 83101 Bratislava - mestská časť Nové Mesto, Slovenská republika
Adresa Strážna 9C, 83101 Bratislava - mestská časť Nové Mesto, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
1 zápis z obchodného registra
ISBELLNET s.r.o.
Strážna 9C, 83101 Bratislava - mestská časť Nové Mesto
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.