Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 51243300・Elektrárenská 1828/1, 052 01 Spišská Nová Ves・Založené 2018
Obrat 2025
366 tis. €
−21 %Zisk 2025
1 395 €
+107 %Aktíva
170 tis. €
−26 %Vlastný kapitál
108 tis. €
+1,3 %Zadlženosť
36,5 %
−17 ppHrubá marža
4,8 %
−17 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
0,4 %
+4,5 ppZisk / výnosy
ROA
0,8 %
+9,1 ppRentabilita aktív
ROE
1,3 %
+19 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
2,98
+59 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
3 315 €
+119 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
57,9 %
+69 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
103 tis. €
+7,1 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
6,4 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 589 tis. € | 717 tis. € | 466 tis. € | 325 tis. € |
| Pridaná hodnota | 154 tis. € | 199 tis. € | 102 tis. € | 16 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 589 tis. € | 717 tis. € | 466 tis. € | 366 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 32 tis. € | 53 tis. € | −19 tis. € | 1 395 € |
| Daň z príjmov | 9 199 € | 16 tis. € | 1 920 € | 1 920 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 308 tis. € | 347 tis. € | 230 tis. € | 170 tis. € |
| Neobežný majetok | 25 tis. € | 25 tis. € | 22 tis. € | 15 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 25 tis. € | 25 tis. € | 22 tis. € | 15 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 283 tis. € | 322 tis. € | 207 tis. € | 155 tis. € |
| Zásoby | 28 tis. € | 11 tis. € | 15 tis. € | 7 907 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 112 tis. € | 160 tis. € | 114 tis. € | 75 tis. € |
| Finančné účty | 143 tis. € | 150 tis. € | 79 tis. € | 73 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 308 tis. € | 347 tis. € | 230 tis. € | 170 tis. € |
| Vlastné imanie | 73 tis. € | 126 tis. € | 107 tis. € | 108 tis. € |
| Základné imanie | 10 tis. € | 10 tis. € | 10 tis. € | 10 tis. € |
| HV minulých rokov | 30 tis. € | 62 tis. € | 115 tis. € | 96 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 32 tis. € | 53 tis. € | −19 tis. € | 1 395 € |
| Záväzky | 235 tis. € | 221 tis. € | 123 tis. € | 62 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 1 222 € |
| Krátkodobé záväzky | 235 tis. € | 215 tis. € | 111 tis. € | 52 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 6 338 € | 12 tis. € | 8 774 € |
Vývoj daňových povinností
11 registrovaných činností
Adresa P. Jilemnického 2530/17, 05205 Spišská Nová Ves, Slovenská republika
Adresa Rybničná 9209/16, 05331 Spišská Nová Ves, Slovenská republika
Adresa Skrittgatan 8, 21377 Malmö, Švédske kráľovstvo
Adresa Gmundnerstrasse 40, 4664 Oberweis, Rakúska republika
Adresa Rybničná 9209/16, 05331 Spišská Nová Ves, Slovenská republika
Adresa Strojnícka 57, 82105 Bratislava - mestská časť Ružinov, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
ThemeWorks s.r.o.
Elektrárenská 1828/1, 052 01 Spišská Nová Ves
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.