Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 51257254・Majerská 688/18, 95101 Štitáre・Založené 2018
Obrat 2025
1,41 mil. €
+38 %Zisk 2025
2 262 €
−83 %Aktíva
857 tis. €
+75 %Vlastný kapitál
17 tis. €
+15 %Zadlženosť
98,0 %
+1,0 ppHrubá marža
5,1 %
−3,7 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
0,2 %
−1,2 ppZisk / výnosy
ROA
0,3 %
−2,5 ppRentabilita aktív
ROE
13,3 %
−79 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,16
+9,6 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
7 429 €
−61 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
69,6 %
+40 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
118 tis. €
+339 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
48,7 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 127 tis. € | 242 tis. € | 1,03 mil. € | 1,39 mil. € |
| Pridaná hodnota | 36 tis. € | 71 tis. € | 91 tis. € | 71 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 127 tis. € | 246 tis. € | 1,03 mil. € | 1,41 mil. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −11 tis. € | 11 tis. € | 14 tis. € | 2 262 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 1 858 € | 5 725 € | 5 167 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 292 tis. € | 491 tis. € | 488 tis. € | 857 tis. € |
| Neobežný majetok | 32 tis. € | 50 tis. € | 30 tis. € | 17 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 32 tis. € | 50 tis. € | 30 tis. € | 17 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 259 tis. € | 440 tis. € | 459 tis. € | 840 tis. € |
| Zásoby | 218 tis. € | 290 tis. € | 207 tis. € | 256 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 26 tis. € | 35 tis. € | 104 tis. € | 567 tis. € |
| Finančné účty | 16 tis. € | 116 tis. € | 147 tis. € | 18 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 292 tis. € | 491 tis. € | 488 tis. € | 857 tis. € |
| Vlastné imanie | −9 443 € | 1 145 € | 15 tis. € | 17 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | −3 814 € | −14 tis. € | −4 355 € | 9 213 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −11 tis. € | 11 tis. € | 14 tis. € | 2 262 € |
| Záväzky | 301 tis. € | 489 tis. € | 474 tis. € | 840 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 23 tis. € | 18 tis. € | 13 tis. € | 860 € |
| Krátkodobé záväzky | 253 tis. € | 429 tis. € | 432 tis. € | 722 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 25 tis. € | 42 tis. € | 29 tis. € | 115 tis. € |
| Bankové úvery krátkodobé | −236 € | 15 € | 6 € | 1 509 € |
| Rezervy | 0 € | 350 € | 500 € | 500 € |
Vývoj daňových povinností
12 registrovaných činností
Adresa Majerská 688/18, 90045 Štitáre, Slovenská republika
Adresa Majerská 688/18, 90045 Štitáre, Slovenská republika
Adresa Slnečná 763/1, 90045 Malinovo, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
1 zápis z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.