Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 51262509・Stakčínska 2920, 06901 Snina・Založené 2018
Obrat 2025
18 tis. €
+85 %Zisk 2025
2 450 €
+131 %Aktíva
25 tis. €
−32 %Vlastný kapitál
−18 tis. €
+12 %Zadlženosť
173,0 %
+17 ppHrubá marža
—
NezverejnenéAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
13,9 %
+98 ppZisk / výnosy
ROA
9,9 %
+32 ppRentabilita aktív
ROE
-13,6 %
−53 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,58
−4,9 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
2 790 €
+169 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
12,2 %
+109 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−18 tis. €
+19 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
19,6 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 4 489 € | 26 tis. € | 9 540 € | 0 € |
| Pridaná hodnota | −9 120 € | 8 920 € | 1 401 € | −11 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 4 489 € | 26 tis. € | 9 540 € | 18 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −16 tis. € | 999 € | −8 024 € | 2 450 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 215 € | 3 952 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 32 tis. € | 34 tis. € | 37 tis. € | 25 tis. € |
| Neobežný majetok | 7 851 € | 4 244 € | 1 819 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 7 851 € | 4 244 € | 1 819 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 24 tis. € | 29 tis. € | 35 tis. € | 25 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 3 600 € | 25 tis. € | 32 tis. € | 25 tis. € |
| Finančné účty | 20 tis. € | 3 859 € | 3 029 € | 1 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 32 tis. € | 34 tis. € | 37 tis. € | 25 tis. € |
| Vlastné imanie | −8 846 € | −9 029 € | −20 tis. € | −18 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 1 637 € | −15 tis. € | −17 tis. € | −26 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −16 tis. € | 999 € | −8 024 € | 2 450 € |
| Záväzky | 40 tis. € | 43 tis. € | 57 tis. € | 43 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 65 € | 90 € | 93 € | 93 € |
| Krátkodobé záväzky | 40 tis. € | 42 tis. € | 57 tis. € | 43 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 75 € | 75 € | 100 € |
Vývoj daňových povinností
13 registrovaných činností
Adresa Dobrianskeho 1501/26, 06901 Snina, Slovenská republika
Adresa Dobrianskeho 1501/26, 06901 Snina, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.