Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 51266172・Bučinová 14, 821 07 Bratislava - mestská časť Vrakuňa・Založené 2017
Obrat 2025
50 tis. €
+1,8 %Zisk 2025
2 653 €
+34 %Aktíva
17 tis. €
+25 %Vlastný kapitál
16 tis. €
+20 %Zadlženosť
6,5 %
+4,1 ppHrubá marža
6,1 %
+1,1 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
5,3 %
+1,3 ppZisk / výnosy
ROA
15,3 %
+1,0 ppRentabilita aktív
ROE
16,4 %
+1,7 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
15,36
−62 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
2 993 €
+29 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
11,4 %
−3,3 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
16 tis. €
+20 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
10,7 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 3 678 € | 0 € | 49 tis. € | 50 tis. € |
| Pridaná hodnota | 504 € | −300 € | 2 426 € | 3 026 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 3 678 € | 2 € | 49 tis. € | 50 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 187 € | −420 € | 1 986 € | 2 653 € |
| Daň z príjmov | 33 € | 0 € | 340 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 12 tis. € | 12 tis. € | 14 tis. € | 17 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 12 tis. € | 12 tis. € | 14 tis. € | 17 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 12 tis. € | 12 tis. € | 14 tis. € | 17 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 12 tis. € | 12 tis. € | 14 tis. € | 17 tis. € |
| Vlastné imanie | 12 tis. € | 12 tis. € | 14 tis. € | 16 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 3 051 € | 3 150 € | 2 730 € | 4 716 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 187 € | −420 € | 1 986 € | 2 653 € |
| Záväzky | 33 € | 560 € | 340 € | 1 128 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 33 € | 560 € | 340 € | 1 128 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
9 registrovaných činností
Adresa Rozvodná 3402/9, 83101 Bratislava - mestská časť Nové Mesto, Slovenská republika
Adresa Vetvárska 15, 82106 Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupice, Slovenská republika
Adresa Rozvodná 3402/9, 83101 Bratislava - mestská časť Nové Mesto, Slovenská republika
Adresa Bučinová 14, 82107 Bratislava - mestská časť Vrakuňa, Slovenská republika
Adresa Vetvárska 15, 82106 Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupice, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
1 zápis z obchodného registra
Komador s. r. o.
Bučinová 14, 821 07 Bratislava - mestská časť Vrakuňa
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.