Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 51267764・Tematínska 3233/6, 85105 Bratislava - mestská časť Petržalka・Založené 2018
Obrat 2025
52 tis. €
−69 %Zisk 2025
−17 tis. €
−240 %Aktíva
431 tis. €
−6,8 %Vlastný kapitál
6 469 €
−72 %Zadlženosť
98,5 %
+3,6 ppHrubá marža
-28,9 %
−46 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-32,4 %
−29 ppZisk / výnosy
ROA
-3,9 %
−2,9 ppRentabilita aktív
ROE
-262,2 %
−241 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,29
−6,7 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−17 tis. €
−321 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-0,0 %
+24 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−301 tis. €
−3,1 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-22,7 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 675 tis. € | 487 tis. € | 167 tis. € | 36 tis. € |
| Pridaná hodnota | 69 tis. € | 83 tis. € | 28 tis. € | −10 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 696 tis. € | 489 tis. € | 167 tis. € | 52 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −698 € | −5 026 € | −4 985 € | −17 tis. € |
| Daň z príjmov | 2 049 € | 763 € | 960 € | 0 € |
| Daň z príjmov splatná | 2 049 € | 763 € | 960 € | 0 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 336 tis. € | 488 tis. € | 462 tis. € | 431 tis. € |
| Neobežný majetok | 187 tis. € | 342 tis. € | 328 tis. € | 309 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 187 tis. € | 342 tis. € | 328 tis. € | 309 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 143 tis. € | 142 tis. € | 130 tis. € | 122 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 74 tis. € | 120 tis. € | 124 tis. € | 121 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 69 tis. € | 22 tis. € | 6 509 € | 1 051 € |
| Časové rozlíšenie | 5 766 € | 4 484 € | 3 678 € | 126 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 336 tis. € | 488 tis. € | 462 tis. € | 431 tis. € |
| Vlastné imanie | 33 tis. € | 28 tis. € | 23 tis. € | 6 469 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| HV minulých rokov | 29 tis. € | 28 tis. € | 23 tis. € | 18 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −698 € | −5 026 € | −4 985 € | −17 tis. € |
| Záväzky | 303 tis. € | 460 tis. € | 439 tis. € | 424 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 1 143 € | 1 341 € | 1 372 € | 1 373 € |
| Krátkodobé záväzky | 271 tis. € | 436 tis. € | 422 tis. € | 423 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 31 tis. € | 23 tis. € | 15 tis. € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | −514 € | −583 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
8 registrovaných činností
Adresa Topolčianska 3208/7, 85105 Bratislava - mestská časť Petržalka, Slovenská republika
Adresa Tematínska 3233/6, 85105 Bratislava - mestská časť Petržalka, Slovenská republika
Adresa Tematínska 3233/6, 85105 Bratislava - mestská časť Petržalka, Slovenská republika
Adresa Topolčianska 3208/7, 85105 Bratislava - mestská časť Petržalka, Slovenská republika
Adresa Tematínska 3233/6, 85105 Bratislava - mestská časť Petržalka, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
1 zápis z obchodného registra
MARINGEU s.r.o.
Tematínska 3233/6, 85105 Bratislava - mestská časť Petržalka
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.