Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 51270200・Lodná 2943/12, 94501 Komárno・Založené 2018
Obrat 2024
4,74 mil. €
−5,2 %Zisk 2024
330 tis. €
+39 %Aktíva
4,37 mil. €
+40 %Vlastný kapitál
2,89 mil. €
+85 %Zadlženosť
33,9 %
−16 ppHrubá marža
19,3 %
+2,7 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
7,0 %
+2,2 ppZisk / výnosy
ROA
7,6 %
−0,1 ppRentabilita aktív
ROE
11,4 %
−3,8 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
2,86
+44 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
418 tis. €
+42 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
21,0 %
+1,8 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
2,72 mil. €
+76 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
39,6 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 1,52 mil. € | 4,48 mil. € | 4,98 mil. € | 4,71 mil. € |
| Pridaná hodnota | 473 tis. € | 779 tis. € | 827 tis. € | 911 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 1,54 mil. € | 4,51 mil. € | 5,0 mil. € | 4,74 mil. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 169 tis. € | 252 tis. € | 238 tis. € | 330 tis. € |
| Daň z príjmov | 45 tis. € | 67 tis. € | 57 tis. € | 88 tis. € |
| Daň z príjmov splatná | 45 tis. € | 67 tis. € | 57 tis. € | 88 tis. € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 1,09 mil. € | 2,24 mil. € | 3,12 mil. € | 4,37 mil. € |
| Neobežný majetok | 95 tis. € | 23 tis. € | 18 tis. € | 189 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 95 tis. € | 23 tis. € | 18 tis. € | 189 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 994 tis. € | 2,21 mil. € | 3,1 mil. € | 4,18 mil. € |
| Zásoby | 460 € | 460 € | 460 € | 460 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 391 tis. € | 835 tis. € | 1,19 mil. € | 1,49 mil. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 602 tis. € | 1,38 mil. € | 1,91 mil. € | 2,68 mil. € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 1,09 mil. € | 2,24 mil. € | 3,12 mil. € | 4,37 mil. € |
| Vlastné imanie | 668 tis. € | 1,32 mil. € | 1,56 mil. € | 2,89 mil. € |
| Základné imanie | 15 tis. € | 15 tis. € | 15 tis. € | 15 tis. € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 0 € | 0 € | 500 € | 500 € |
| HV minulých rokov | 483 tis. € | 653 tis. € | 904 tis. € | 1,14 mil. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 169 tis. € | 252 tis. € | 238 tis. € | 330 tis. € |
| Záväzky | 421 tis. € | 919 tis. € | 1,56 mil. € | 1,48 mil. € |
| Dlhodobé záväzky | 2 226 € | 2 226 € | 2 226 € | 2 226 € |
| Krátkodobé záväzky | 419 tis. € | 917 tis. € | 1,56 mil. € | 1,46 mil. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 20 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
47 registrovaných činností
Adresa Hroznová 2603/11, 94701 Hurbanovo, Slovenská republika
Adresa Hroznová 2603/11, 94701 Hurbanovo, Slovenská republika
Adresa Hroznová 2603/11, 94701 Hurbanovo-Bohatá, Slovenská republika
Adresa Hroznová 2603/11, 94701 Hurbanovo-Bohatá, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
A - Z transport & services s. r. o.
Lodná 2943/12, 94501 Komárno
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.