Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 51272563・Hliny 1267/90, 01701 Považská Bystrica・Založené 2018
Obrat 2025
7 076 €
−27 %Zisk 2025
−3 985 €
−977 %Aktíva
3 834 €
−74 %Vlastný kapitál
−3 578 €
−981 %Zadlženosť
193,3 %
+96 ppHrubá marža
-22,5 %
−53 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-56,3 %
−53 ppZisk / výnosy
ROA
-103,9 %
−101 ppRentabilita aktív
ROE
111,4 %
+203 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
3,50
−1,8 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−3 254 €
−814 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-22,5 %
−19 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
2 740 €
−72 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-15,1 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 37 tis. € | 14 tis. € | 8 200 € | 4 800 € |
| Pridaná hodnota | 6 796 € | −1 060 € | 2 468 € | −1 078 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 37 tis. € | 14 tis. € | 9 700 € | 7 076 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −2 127 € | −8 411 € | −370 € | −3 985 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 14 € | 731 € |
| Daň z príjmov splatná | 0 € | 0 € | 14 € | — |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 36 tis. € | 20 tis. € | 15 tis. € | 3 834 € |
| Neobežný majetok | 5 509 € | 3 306 € | 1 102 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 5 509 € | 3 306 € | 1 102 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 31 tis. € | 17 tis. € | 14 tis. € | 3 834 € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 4 080 € | 1 158 € | 2 118 € | 0 € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | — |
| Finančné účty | 26 tis. € | 16 tis. € | 11 tis. € | 3 834 € |
| Časové rozlíšenie | 91 € | 8 € | 8 € | — |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 36 tis. € | 20 tis. € | 15 tis. € | 3 834 € |
| Vlastné imanie | 9 196 € | 786 € | 406 € | −3 578 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 0 € | 0 € | 0 € | — |
| HV minulých rokov | 6 323 € | 4 197 € | −4 224 € | −4 593 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −2 127 € | −8 411 € | −370 € | −3 985 € |
| Záväzky | 27 tis. € | 19 tis. € | 14 tis. € | 7 412 € |
| Dlhodobé záväzky | 26 € | 37 € | 37 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 8 267 € | 6 739 € | 3 805 € | 1 094 € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | — |
| Bankové úvery dlhodobé | 19 tis. € | 13 tis. € | 7 518 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 2 920 € | 6 318 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | — |
Vývoj daňových povinností
18 registrovaných činností
Adresa Hliny 1267/90, 01701 Považská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Hliny 1267/90, 01701 Považská Bystrica, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.