Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 51281635・Uzovské Pekľany 132, 08263 Uzovské Pekľany・Založené 2018
Obrat 2025
36 tis. €
−28 %Zisk 2025
3 520 €
+146 %Aktíva
31 tis. €
+16 %Vlastný kapitál
12 tis. €
+40 %Zadlženosť
59,5 %
−6,9 ppHrubá marža
22,9 %
+10 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
9,9 %
+7,0 ppZisk / výnosy
ROA
11,5 %
+6,1 ppRentabilita aktív
ROE
28,5 %
+12 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
5,75
−43 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
3 965 €
+124 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
11,2 %
−8,0 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
25 tis. €
+16 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-15,6 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 115 tis. € | 128 tis. € | 50 tis. € | 36 tis. € |
| Pridaná hodnota | 5 227 € | 4 339 € | 6 130 € | 8 151 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 117 tis. € | 128 tis. € | 50 tis. € | 36 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 327 € | 393 € | 1 431 € | 3 520 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 279 € | 340 € | 445 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 34 tis. € | 34 tis. € | 26 tis. € | 31 tis. € |
| Neobežný majetok | 6 818 € | 4 545 € | 2 273 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 6 818 € | 4 545 € | 2 273 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 27 tis. € | 29 tis. € | 24 tis. € | 31 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 21 tis. € | 24 tis. € | 4 651 € | 6 297 € |
| Finančné účty | 6 019 € | 4 987 € | 19 tis. € | 24 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 34 tis. € | 34 tis. € | 26 tis. € | 31 tis. € |
| Vlastné imanie | 7 582 € | 7 975 € | 8 850 € | 12 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 2 128 € | 2 438 € | 2 275 € | 3 707 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 327 € | 393 € | 1 431 € | 3 520 € |
| Záväzky | 26 tis. € | 26 tis. € | 17 tis. € | 18 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 296 € |
| Krátkodobé záväzky | 24 tis. € | 24 tis. € | 2 388 € | 5 313 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 12 tis. € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 13 tis. € | 0 € |
| Rezervy | 1 953 € | 1 953 € | 1 994 € | 341 € |
Vývoj daňových povinností
17 registrovaných činností
Adresa Uzovské Pekľany 132, 08263 Uzovské Pekľany, Slovenská republika
Adresa Uzovské Pekľany 113, 08263 Uzovské Pekľany, Slovenská republika
Adresa Uzovské Pekľany 132, 08263 Uzovské Pekľany, Slovenská republika
Adresa Uzovské Pekľany 132, 08263 Uzovské Pekľany, Slovenská republika
Adresa Uzovské Pekľany 113, 08263 Uzovské Pekľany, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.