Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 51283069・Svätoplukova 25, 90301 Senec・Založené 2018
Obrat 2025
430 tis. €
+5,8 %Zisk 2025
88 tis. €
+531 %Aktíva
171 tis. €
−48 %Vlastný kapitál
212 tis. €
+70 %Zadlženosť
-24,0 %
−86 ppHrubá marža
32,6 %
+9,0 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
20,4 %
+17 ppZisk / výnosy
ROA
51,2 %
+47 ppRentabilita aktív
ROE
41,3 %
+30 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
-1,60
−119 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
111 tis. €
+288 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
21,1 %
−30 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
251 tis. €
−8,2 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
44,0 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 391 tis. € | 418 tis. € | 398 tis. € | 422 tis. € |
| Pridaná hodnota | 98 tis. € | 97 tis. € | 94 tis. € | 137 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 391 tis. € | 418 tis. € | 406 tis. € | 430 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 62 tis. € | 51 tis. € | 14 tis. € | 88 tis. € |
| Daň z príjmov | 14 tis. € | 13 tis. € | 15 tis. € | 23 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 180 tis. € | 212 tis. € | 328 tis. € | 171 tis. € |
| Neobežný majetok | 29 tis. € | 13 tis. € | 18 tis. € | 16 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 29 tis. € | 13 tis. € | 18 tis. € | 16 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 151 tis. € | 199 tis. € | 310 tis. € | 155 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 37 tis. € | 30 tis. € | 34 tis. € | 35 tis. € |
| Finančné účty | 115 tis. € | 169 tis. € | 276 tis. € | 120 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 180 tis. € | 212 tis. € | 328 tis. € | 171 tis. € |
| Vlastné imanie | 60 tis. € | 111 tis. € | 124 tis. € | 212 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | −7 649 € | 54 tis. € | 105 tis. € | 119 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 62 tis. € | 51 tis. € | 14 tis. € | 88 tis. € |
| Záväzky | 120 tis. € | 102 tis. € | 204 tis. € | −41 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 80 tis. € | 80 tis. € | 121 tis. € | 55 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 20 tis. € | 22 tis. € | 37 tis. € | −96 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | −4 583 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 20 tis. € | 0 € | 50 tis. € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
27 registrovaných činností
Adresa Svätoplukova 25, 90301 Senec, Slovenská republika
Adresa Svätoplukova 25, 90301 Senec, Slovenská republika
Adresa Poľnohospodárska 26, 82107 Bratislava - mestská časť Vrakuňa, Slovenská republika
Adresa Poľnohospodárska 26 26, 82107 Bratislava - mestská časť Vrakuňa, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
1 zápis z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.