Firemné dáta zo slovenských verejných registrov

Aktívna

Ulbrík stav, s.r.o.

Finančný profil firmyIČO 51287579Sklené Teplice 193, 96603 Sklené TepliceZaložené 2018

Obrat 2024

368 tis. €

+44 %
IČO
51287579
DIČ
2120657363
IČ DPH
SK2120657363, podľa §4, registrácia od streda 15. augusta 2018
Sídlo
Ulbrík stav, s.r.o.Sklené Teplice 193 96603 Sklené Teplice
Dátum vzniku
sobota 6. januára 2018
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Zapísané v
Obchodný registerOkresný súd Banská Bystrica, Sro/33373/S

Zisk 2024

16 tis. €

−4,5 %

Aktíva

226 tis. €

+33 %

Vlastný kapitál

103 tis. €

+19 %

Zadlženosť

54,6 %

+5,7 pp

Hrubá marža

18,0 %

−2,3 pp
Pripravujeme

Andromia skóre

Zisk

−4,5 %
276 €13 €8 583 €24 tis. €32 tis. €17 tis. €16 tis. €2018201920202021202220232024

Tržby

+25 %
90 tis. €123 tis. €88 tis. €245 tis. €227 tis. €256 tis. €319 tis. €2018201920202021202220232024

Finančné ukazovatele

Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.

Čistá marža

4,4 %

−2,2 pp

Zisk / výnosy

ROA

7,1 %

−2,8 pp

Rentabilita aktív

ROE

15,6 %

−3,8 pp

Rentabilita vlastného imania

Bežná likvidita

2,59

−13 %

Obežný majetok / krátkodobé záväzky

Zisk pred zdanením

21 tis. €

−4,3 %

Zisk + daň z príjmov

Efektívna daň

23,7 %

+0,2 pp

Daň z príjmov / zisk pred zdanením

Čistý pracovný kapitál

92 tis. €

+46 %

Obežný majetok − krátkodobé záväzky

CAGR tržieb

23,6 %

Priemerný ročný rast tržieb

Výnosy celkom

Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy

105 tis. €2018130 tis. €201988 tis. €2020267 tis. €2021227 tis. €2022256 tis. €2023368 tis. €2024

Výkaz ziskov a strát

Položka2021202220232024
Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru245 tis. €227 tis. €256 tis. €319 tis. €
Pridaná hodnota43 tis. €55 tis. €52 tis. €57 tis. €
Výnosy z hospodárskej činnosti267 tis. €227 tis. €256 tis. €368 tis. €
Výsledok hospodárenia po zdanení24 tis. €32 tis. €17 tis. €16 tis. €
Daň z príjmov6 778 €9 034 €5 179 €4 989 €

Aktíva

  • Neobežný majetok76 tis. €
  • Obežný majetok150 tis. €

Pasíva

  • Vlastné imanie103 tis. €
  • Záväzky123 tis. €

Súvaha

Aktíva

Položka2021202220232024
Majetok celkom68 tis. €175 tis. €170 tis. €226 tis. €
Neobežný majetok30 tis. €71 tis. €74 tis. €76 tis. €
Dlhodobý hmotný majetok30 tis. €71 tis. €74 tis. €76 tis. €
Dlhodobý nehmotný majetok0 €0 €0 €0 €
Dlhodobý finančný majetok0 €0 €0 €0 €
Obežný majetok39 tis. €104 tis. €95 tis. €150 tis. €
Zásoby0 €0 €222 €74 tis. €
Dlhodobé pohľadávky0 €0 €0 €0 €
Krátkodobé pohľadávky1 301 €76 tis. €19 tis. €45 tis. €
Finančné účty37 tis. €28 tis. €76 tis. €31 tis. €

Pasíva

Položka2021202220232024
Spolu vlastné imanie a záväzky68 tis. €175 tis. €170 tis. €226 tis. €
Vlastné imanie38 tis. €70 tis. €87 tis. €103 tis. €
Základné imanie5 000 €5 000 €5 000 €5 000 €
HV minulých rokov8 870 €33 tis. €64 tis. €81 tis. €
HV za účtovné obdobie po zdanení24 tis. €32 tis. €17 tis. €16 tis. €
Záväzky30 tis. €105 tis. €83 tis. €123 tis. €
Dlhodobé záväzky0 €13 tis. €10 tis. €34 tis. €
Krátkodobé záväzky30 tis. €42 tis. €32 tis. €58 tis. €
Bankové úvery dlhodobé0 €50 tis. €40 tis. €32 tis. €
Bankové úvery krátkodobé0 €0 €0 €0 €
Rezervy0 €0 €0 €0 €

Daň z príjmov

Vývoj daňových povinností

176 €113 €1 626 €6 778 €9 034 €5 179 €4 989 €2018201920202021202220232024
Daň celkomSplatná daň

Spoľahlivosť firmy

  • Subjekt je na zozname nespoľahlivých platiteľov DPHNie
  • Historicky nespoľahlivý platiteľ DPHNie
  • Nadmerný odpočet DPHNie
  • Index daňovej spoľahlivostiSpoľahlivý
  • Dlh na daniNie
  • Dlh vo VšZPNie
  • Dlh v UnionNie
  • Dlh v Sociálnej poisťovniNie

Predmet podnikania

7 registrovaných činností

  • Administratívne službyPlatné od sobota 6. januára 2018
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovPlatné od sobota 6. januára 2018
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)Platné od sobota 6. januára 2018
  • Prípravné práce k realizácii stavbyPlatné od sobota 6. januára 2018
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výrobyPlatné od sobota 6. januára 2018
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmienPlatné od sobota 6. januára 2018
  • Vŕtanie studní s dĺžkou do 30 mPlatné od sobota 6. januára 2018

Štatutári a prepojené osoby

Štatutárny orgán

2 aktívnych z 2
  • Konateľod sobota 6. januára 2018

    Adresa P. Jilemnického 722/1, 96901 Banská Štiavnica, Slovenská republika

  • Konateľod sobota 6. januára 2018

    Adresa Sklené Teplice 193, 96603 Sklené Teplice, Slovenská republika

Prepojené osoby

2 aktívnych z 2
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od sobota 6. januára 2018

    Adresa P. Jilemnického 722/1, 96901 Banská Štiavnica, Slovenská republika

    Podiel50 %Vklad2 500 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od sobota 6. januára 2018

    Adresa Sklené Teplice 193, 96603 Sklené Teplice, Slovenská republika

    Podiel50 %Vklad2 500 EUR

Registrácia

Zapísané v OR SR

Register
Obchodný register
Registrový súd
Okresný súd Banská Bystrica
Číslo zápisu
Sro/33373/S
Hlavná činnosť
Výstavba obytných a neobytných budov
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Daňová registrácia
Aktívna
Registrácia DPH
Aktívna
Ulbrík stav, s.r.o.

Sídlo spoločnosti

Ulbrík stav, s.r.o.

Sklené Teplice 193, 96603 Sklené Teplice

Otvoriť v Google Maps

Začnite sledovať trh už dnes

Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.