Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 51289644・Kováčová 325/61, 97242 Lehota pod Vtáčnikom・Založené 2018
Obrat 2021
0 €
−100 %Zisk 2021
−330 €
+69 %Aktíva
5 509 €
−33 %Vlastný kapitál
5 482 €
−5,7 %Zadlženosť
0,5 %
−29 ppHrubá marža
—
NezverejnenéAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
ROA
-6,0 %
+6,8 ppRentabilita aktív
ROE
-6,0 %
+12 ppRentabilita vlastného imania
Zisk pred zdanením
−330 €
+69 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-0,0 %
Daň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
5 509 €
−5,6 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-13,4 %
Priemerný ročný rast tržieb
Úročený dlh
4 €
Dlhodobé bankové úvery + krátkodobé bankové úvery + krátkodobé finančné výpomoci
Čistý dlh
−5 505 €
+33 %Úročený dlh − finančné účty − krátkodobý finančný majetok
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 32 tis. € | 35 tis. € | 24 tis. € | 0 € |
| Pridaná hodnota | 3 709 € | 2 993 € | 1 483 € | −239 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 32 tis. € | 35 tis. € | 24 tis. € | 0 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 1 766 € | 103 € | −1 057 € | −330 € |
| Daň z príjmov | 490 € | 34 € | 0 € | 0 € |
| Položka | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 7 792 € | 7 546 € | 8 247 € | 5 509 € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 7 792 € | 7 546 € | 8 247 € | 5 509 € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 7 792 € | 7 546 € | 8 247 € | 5 509 € |
| Položka | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 7 792 € | 7 546 € | 8 247 € | 5 509 € |
| Vlastné imanie | 6 766 € | 6 869 € | 5 812 € | 5 482 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 0 € | 1 678 € | 1 775 € | 718 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 1 766 € | 103 € | −1 057 € | −330 € |
| Záväzky | 1 026 € | 677 € | 2 435 € | 27 € |
| Dlhodobé záväzky | 5 € | 14 € | 23 € | 23 € |
| Krátkodobé záväzky | 975 € | 663 € | 2 412 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 4 € |
| Rezervy | 46 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
5 registrovaných činností
Adresa Kováčova 325/61, 97242 Lehota pod Vtáčnikom, Slovenská republika
Adresa Kováčova 325/61, 97242 Lehota pod Vtáčnikom, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
LH Construct s.r.o.
Kováčová 325/61, 97242 Lehota pod Vtáčnikom
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.