Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 51289768・Boženy Němcovej 33, 99001 Veľký Krtíš・Založené 2018
Obrat 2025
0 €
−100 %Zisk 2025
−576 €
−57 %Aktíva
18 tis. €
+0,0 %Vlastný kapitál
17 tis. €
−3,3 %Zadlženosť
5,3 %
+3,3 ppHrubá marža
—
NezverejnenéAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
ROA
-3,3 %
−1,2 ppRentabilita aktív
ROE
-3,4 %
−1,3 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
19,33
−63 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−236 €
−743 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-144,1 %
+1 070 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
17 tis. €
−3,3 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-62,2 %
Priemerný ročný rast tržieb
Úročený dlh
22 €
+0,0 %Dlhodobé bankové úvery + krátkodobé bankové úvery + krátkodobé finančné výpomoci
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 1 656 € | 460 € | 138 € | 0 € |
| Pridaná hodnota | 1 316 € | 48 € | 138 € | −124 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 1 948 € | 460 € | 138 € | 0 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 960 € | −146 € | −368 € | −576 € |
| Daň z príjmov | 169 € | 0 € | 340 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 18 tis. € | 18 tis. € | 18 tis. € | 18 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 18 tis. € | 18 tis. € | 18 tis. € | 18 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 18 tis. € | 18 tis. € | 18 tis. € | 18 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 18 tis. € | 18 tis. € | 18 tis. € | 18 tis. € |
| Vlastné imanie | 18 tis. € | 18 tis. € | 17 tis. € | 17 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 11 tis. € | 12 tis. € | 12 tis. € | 12 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 960 € | −146 € | −368 € | −576 € |
| Záväzky | 169 € | 0 € | 362 € | 937 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 169 € | 0 € | 340 € | 915 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 22 € | 22 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
9 registrovaných činností
Adresa A. Hlinku 131/18, 94145 Veľká Maňa, Slovenská republika
Adresa Pažitná 163/7, 99106 Želovce, Slovenská republika
Adresa Za kaštieľom 549/7, 94144 Hul, Slovenská republika
Adresa Modrý Kameň Riečky 629/15, 99201 Modrý Kameň, Slovenská republika
Adresa A. Hlinku 131/18, 94145 Veľká Maňa, Slovenská republika
Adresa Pažitná 163/7, 99106 Želovce, Slovenská republika
Adresa Za kaštieľom 549/7, 94144 Hul, Slovenská republika
Adresa Modrý Kameň Riečky 629/15, 99201 Modrý Kameň, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Podložky pod kolesá s.r.o.
Boženy Němcovej 33, 99001 Veľký Krtíš
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.