Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 51307260・Hlinkova 624/15, 04001 Košice - mestská časť Sever・Založené 2018
Obrat 2025
5 000 €
+0,0 %Zisk 2025
2 405 €
+25 %Aktíva
9 647 €
+34 %Vlastný kapitál
9 079 €
+36 %Zadlženosť
5,9 %
−1,4 ppHrubá marža
89,4 %
+13 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
48,1 %
+9,5 ppZisk / výnosy
ROA
24,9 %
−1,9 ppRentabilita aktív
ROE
26,5 %
−2,4 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
16,98
+24 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
2 745 €
+21 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
12,4 %
−2,6 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
9 079 €
+36 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-7,6 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 1 397 € | 3 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Pridaná hodnota | 1 024 € | 1 785 € | 3 815 € | 4 470 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 1 485 € | 3 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −212 € | 327 € | 1 928 € | 2 405 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 20 € | 340 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 4 584 € | 4 987 € | 7 198 € | 9 647 € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 4 584 € | 4 987 € | 7 198 € | 9 647 € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 4 584 € | 4 987 € | 7 198 € | 9 647 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 4 584 € | 4 987 € | 7 198 € | 9 647 € |
| Vlastné imanie | 4 419 € | 4 746 € | 6 674 € | 9 079 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | −369 € | −581 € | −271 € | 1 561 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −212 € | 327 € | 1 928 € | 2 405 € |
| Záväzky | 165 € | 241 € | 524 € | 568 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 165 € | 241 € | 524 € | 568 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
23 registrovaných činností
Adresa Ipeľská 173/6, 04011 Košice - mestská časť Západ, Slovenská republika
Adresa Ipeľská 173/6, 04011 Košice - mestská časť Západ, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Mabella s. r. o.
Hlinkova 624/15, 04001 Košice - mestská časť Sever
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.