Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 51312841・Sitnianska 24, 974 11 Banská Bystrica・Založené 2018
Obrat 2025
138 tis. €
+2,2 %Zisk 2025
14 tis. €
+45 %Aktíva
46 tis. €
+49 %Vlastný kapitál
21 tis. €
+35 %Zadlženosť
55,2 %
+4,7 ppHrubá marža
44,3 %
+6,7 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
10,2 %
+3,0 ppZisk / výnosy
ROA
30,7 %
−0,9 ppRentabilita aktív
ROE
68,5 %
+4,7 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
2,22
−45 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
18 tis. €
+45 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
21,4 %
+0,2 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
13 tis. €
−36 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
43,5 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 95 tis. € | 105 tis. € | 133 tis. € | 131 tis. € |
| Pridaná hodnota | 37 tis. € | 40 tis. € | 50 tis. € | 58 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 96 tis. € | 106 tis. € | 135 tis. € | 138 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 1 675 € | 3 692 € | 9 702 € | 14 tis. € |
| Daň z príjmov | 445 € | 1 011 € | 2 606 € | 3 823 € |
| Daň z príjmov splatná | 445 € | 1 011 € | 2 606 € | 3 823 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 35 tis. € | 28 tis. € | 31 tis. € | 46 tis. € |
| Neobežný majetok | 14 tis. € | 5 789 € | 4 496 € | 22 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 14 tis. € | 5 789 € | 4 496 € | 22 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 20 tis. € | 22 tis. € | 26 tis. € | 23 tis. € |
| Zásoby | 116 € | 67 € | −118 € | −108 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 6 501 € | 7 434 € | 7 118 € | 12 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 14 tis. € | 14 tis. € | 19 tis. € | 11 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 618 € | 325 € | 58 € | 879 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 35 tis. € | 28 tis. € | 31 tis. € | 46 tis. € |
| Vlastné imanie | 12 tis. € | 11 tis. € | 15 tis. € | 21 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 307 € | 391 € | 500 € | 500 € |
| HV minulých rokov | 5 208 € | 1 630 € | 0 € | 970 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 1 675 € | 3 692 € | 9 702 € | 14 tis. € |
| Záväzky | 22 tis. € | 17 tis. € | 15 tis. € | 25 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 4 € | 4 € |
| Krátkodobé záväzky | 5 465 € | 4 296 € | 6 535 € | 10 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 17 tis. € | 13 tis. € | 8 951 € | 15 tis. € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
16 registrovaných činností
Adresa Sitnianska 24, 97411 Banská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Sitnianska 24, 97411 Banská Bystrica, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.