Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 51314177・Urbánkova 916/13, 97101 Prievidza・Založené 2018
Obrat 2025
12 tis. €
+174 %Zisk 2025
2 620 €
+292 %Aktíva
14 tis. €
+20 %Vlastný kapitál
12 tis. €
+27 %Zadlženosť
8,6 %
−5,1 ppHrubá marža
51,6 %
−0,6 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
22,5 %
+54 ppZisk / výnosy
ROA
19,3 %
+31 ppRentabilita aktív
ROE
21,1 %
+35 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
7,99
+93 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
2 960 €
+389 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
11,5 %
+45 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
8 100 €
+67 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-3,4 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 10 tis. € | 18 tis. € | 4 260 € | 12 tis. € |
| Pridaná hodnota | 4 080 € | 4 595 € | 2 225 € | 6 014 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 10 tis. € | 18 tis. € | 4 261 € | 12 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 3 416 € | 3 969 € | −1 364 € | 2 620 € |
| Daň z príjmov | 501 € | 520 € | 340 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 7 882 € | 12 tis. € | 11 tis. € | 14 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 4 933 € | 4 317 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 4 933 € | 4 317 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 7 882 € | 12 tis. € | 6 405 € | 9 258 € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 1 620 € |
| Finančné účty | 7 882 € | 12 tis. € | 6 405 € | 7 638 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 7 882 € | 12 tis. € | 11 tis. € | 14 tis. € |
| Vlastné imanie | 7 184 € | 11 tis. € | 9 789 € | 12 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | −1 232 € | 2 184 € | 6 153 € | 4 790 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 3 416 € | 3 969 € | −1 364 € | 2 620 € |
| Záväzky | 698 € | 663 € | 1 549 € | 1 165 € |
| Dlhodobé záväzky | 37 € | 37 € | 2 € | 7 € |
| Krátkodobé záväzky | 661 € | 626 € | 1 547 € | 1 158 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
12 registrovaných činností
Adresa Urbánkova ulica 916/13, 97101 Prievidza, Slovenská republika
Adresa Dolinky 86, 96263 Pliešovce, Slovenská republika
Adresa Urbánkova 916/13, 97101 Prievidza, Slovenská republika
Adresa Dubodiel 340, 91323 Dubodiel, Slovenská republika
Adresa Urbánkova ulica 916/13, 97101 Prievidza, Slovenská republika
Adresa Dolinky 86, 96263 Pliešovce, Slovenská republika
Adresa Urbánkova 916/13, 97101 Prievidza, Slovenská republika
Adresa Dubodiel 340, 91323 Dubodiel, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.