Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 51315408・Horné Saliby 589, 92503 Horné Saliby・Založené 2018
Obrat 2025
179 tis. €
−25 %Zisk 2025
3 178 €
+323 %Aktíva
171 tis. €
+9,0 %Vlastný kapitál
14 tis. €
+28 %Zadlženosť
91,6 %
−1,3 ppHrubá marža
51,5 %
+13 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
1,8 %
+2,4 ppZisk / výnosy
ROA
1,9 %
+2,8 ppRentabilita aktív
ROE
22,1 %
+35 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
-2,33
−47 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
4 230 €
+1 014 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
24,9 %
+232 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
99 tis. €
−31 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
19,9 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 129 tis. € | 163 tis. € | 234 tis. € | 177 tis. € |
| Pridaná hodnota | 65 tis. € | 68 tis. € | 90 tis. € | 91 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 130 tis. € | 168 tis. € | 238 tis. € | 179 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 4 690 € | 3 852 € | −1 423 € | 3 178 € |
| Daň z príjmov | 1 303 € | 1 243 € | 960 € | 1 052 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 96 tis. € | 94 tis. € | 157 tis. € | 171 tis. € |
| Neobežný majetok | 46 tis. € | 38 tis. € | 69 tis. € | 102 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 46 tis. € | 38 tis. € | 69 tis. € | 102 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 50 tis. € | 56 tis. € | 88 tis. € | 69 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 33 tis. € | 33 tis. € | 70 tis. € | 36 tis. € |
| Finančné účty | 17 tis. € | 24 tis. € | 18 tis. € | 33 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 96 tis. € | 94 tis. € | 157 tis. € | 171 tis. € |
| Vlastné imanie | 8 794 € | 13 tis. € | 11 tis. € | 14 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | −896 € | 3 794 € | 7 146 € | 5 724 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 4 690 € | 3 852 € | −1 423 € | 3 178 € |
| Záväzky | 87 tis. € | 81 tis. € | 146 tis. € | 157 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 26 tis. € | 866 € |
| Krátkodobé záväzky | 87 tis. € | 66 tis. € | −56 tis. € | −30 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 15 tis. € | 102 tis. € | 81 tis. € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 74 tis. € | 104 tis. € |
Vývoj daňových povinností
9 registrovaných činností
Adresa Horné Saliby 589, 92503 Horné Saliby, Slovenská republika
Adresa Kráľov Brod 431, 92541 Kráľov Brod, Slovenská republika
Adresa Tešedíkovo 1121, 92582 Tešedíkovo, Slovenská republika
Adresa Kráľov Brod 431, 92582 Kráľov Brod, Slovenská republika
Adresa Horné Saliby 589, 92503 Horné Saliby, Slovenská republika
Adresa Tešedíkovo 1121, 92582 Tešedíkovo, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.