Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 51316927・Jelenia 3131/1, 81105 Bratislava - mestská časť Staré Mesto・Založené 2018
Obrat 2025
0 €
Zisk 2025
−440 €
−13 %Aktíva
5 874 €
+0,2 %Vlastný kapitál
1 186 €
−27 %Zadlženosť
79,8 %
+7,5 ppHrubá marža
—
NezverejnenéAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
ROA
-7,5 %
−0,8 ppRentabilita aktív
ROE
-37,1 %
−13 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,25
−9,4 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−100 €
−100 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-340,0 %
+340 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
1 186 €
−27 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-59,2 %
Priemerný ročný rast tržieb
Úročený dlh
0 €
Dlhodobé bankové úvery + krátkodobé bankové úvery + krátkodobé finančné výpomoci
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Pridaná hodnota | −174 € | 0 € | −50 € | −100 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 1 960 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 521 € | 0 € | −390 € | −440 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 340 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 6 064 € | 6 064 € | 5 864 € | 5 874 € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 6 064 € | 6 064 € | 5 864 € | 5 874 € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 6 064 € | 6 064 € | 5 864 € | 5 874 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 6 064 € | 6 064 € | 5 864 € | 5 874 € |
| Vlastné imanie | 2 017 € | 2 017 € | 1 626 € | 1 186 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | −3 504 € | −2 983 € | −2 984 € | −3 374 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 521 € | 0 € | −390 € | −440 € |
| Záväzky | 4 047 € | 4 047 € | 4 238 € | 4 688 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 3 897 € | 3 897 € | 4 238 € | 4 688 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 150 € | 150 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
57 registrovaných činností
Adresa Pri Struhe 9967/46, 83107 Bratislava - mestská časť Vajnory, Slovenská republika
Adresa Stromová 6155/5, 90027 Bernolákovo, Slovenská republika
Adresa Holíčska 3079/16, 85105 Bratislava - mestská časť Petržalka, Slovenská republika
Adresa Pri Struhe 9967/46, 83107 Bratislava - mestská časť Vajnory, Slovenská republika
Adresa Stromová 6155/5, 90027 Bernolákovo, Slovenská republika
Adresa Holíčska 3079/16, 85105 Bratislava - mestská časť Petržalka, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
5 zápisov z obchodného registra
VERTISAN s. r. o.
Jelenia 3131/1, 81105 Bratislava - mestská časť Staré Mesto
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.