Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 51320304・Astrová 834/43 834/43, 900 41 Rovinka・Založené 2018
Obrat 2025
142 tis. €
−7,1 %Zisk 2025
30 tis. €
−33 %Aktíva
182 tis. €
−29 %Vlastný kapitál
165 tis. €
−30 %Zadlženosť
9,3 %
+0,5 ppHrubá marža
64,3 %
−12 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
21,2 %
−8,3 ppZisk / výnosy
ROA
16,6 %
−1,0 ppRentabilita aktív
ROE
18,3 %
−0,9 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
12,76
−34 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
39 tis. €
−31 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
23,5 %
+2,0 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
111 tis. €
−28 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
31,5 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 144 tis. € | 158 tis. € | 153 tis. € | 142 tis. € |
| Pridaná hodnota | 116 tis. € | 129 tis. € | 117 tis. € | 91 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 163 tis. € | 173 tis. € | 153 tis. € | 142 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 77 tis. € | 84 tis. € | 45 tis. € | 30 tis. € |
| Daň z príjmov | 21 tis. € | 23 tis. € | 12 tis. € | 9 227 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 137 tis. € | 230 tis. € | 257 tis. € | 182 tis. € |
| Neobežný majetok | 83 tis. € | 89 tis. € | 93 tis. € | 61 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 83 tis. € | 89 tis. € | 93 tis. € | 61 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 53 tis. € | 141 tis. € | 164 tis. € | 121 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 17 tis. € | 93 tis. € | 77 tis. € | 89 tis. € |
| Krátkodobé pohľadávky | 11 tis. € | 11 tis. € | 17 tis. € | 7 638 € |
| Finančné účty | 25 tis. € | 37 tis. € | 71 tis. € | 24 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 137 tis. € | 230 tis. € | 257 tis. € | 182 tis. € |
| Vlastné imanie | 105 tis. € | 189 tis. € | 234 tis. € | 165 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 22 tis. € | 100 tis. € | 184 tis. € | 129 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 77 tis. € | 84 tis. € | 45 tis. € | 30 tis. € |
| Záväzky | 31 tis. € | 41 tis. € | 23 tis. € | 17 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 6 351 € | 20 tis. € | 14 tis. € | 7 394 € |
| Krátkodobé záväzky | 25 tis. € | 20 tis. € | 8 553 € | 9 473 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
15 registrovaných činností
Adresa Astrová 834/43, 90041 Rovinka, Slovenská republika
Adresa Vlastenecké Námestie 7, 85101 Bratislava - mestská časť Petržalka, Slovenská republika
Adresa Zelená 1, 81101 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, Slovenská republika
Adresa Astrová 834/43, 90041 Rovinka, Slovenská republika
Adresa Vlastenecké Námestie 7, 85101 Bratislava - mestská časť Petržalka, Slovenská republika
Adresa Zelená 1, 81101 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
1 zápis z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.