Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 51320916・Kopčianska 10, 851 01 Bratislava - mestská časť Petržalka・Založené 2018
Obrat 2023
807 tis. €
+36 %Zisk 2023
4 948 €
+66 %Aktíva
710 tis. €
+14 %Vlastný kapitál
170 tis. €
−63 %Zadlženosť
76,1 %
+50 ppHrubá marža
7,2 %
−3,2 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
0,6 %
+0,1 ppZisk / výnosy
ROA
0,7 %
+0,2 ppRentabilita aktív
ROE
2,9 %
+2,3 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,70
−79 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
6 264 €
+66 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
21,0 %
Daň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
268 tis. €
−48 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
53,7 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 872 tis. € | 1,06 mil. € | 592 tis. € | 805 tis. € |
| Pridaná hodnota | 49 tis. € | 53 tis. € | 61 tis. € | 58 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 928 tis. € | 1,06 mil. € | 592 tis. € | 807 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 2 791 € | 1 428 € | 2 978 € | 4 948 € |
| Daň z príjmov | 742 € | 2 751 € | 792 € | 1 316 € |
| Daň z príjmov splatná | — | — | — | 1 316 € |
| Položka | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 129 tis. € | 289 tis. € | 622 tis. € | 710 tis. € |
| Neobežný majetok | 1 213 € | 44 tis. € | 36 tis. € | 61 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 1 213 € | 44 tis. € | 36 tis. € | 61 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 128 tis. € | 246 tis. € | 586 tis. € | 649 tis. € |
| Zásoby | 2 554 € | 28 tis. € | 343 tis. € | 365 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 112 tis. € | 133 tis. € | 242 tis. € | 273 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | — | — | — | 0 € |
| Finančné účty | 13 tis. € | 85 tis. € | 900 € | 10 tis. € |
| Časové rozlíšenie | — | — | — | 0 € |
| Položka | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 129 tis. € | 289 tis. € | 622 tis. € | 710 tis. € |
| Vlastné imanie | 91 tis. € | 94 tis. € | 462 tis. € | 170 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | — | — | — | 0 € |
| HV minulých rokov | 5 933 € | 8 724 € | 10 tis. € | 13 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 2 791 € | 1 428 € | 2 978 € | 4 948 € |
| Záväzky | 39 tis. € | 195 tis. € | 160 tis. € | 540 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 6 € |
| Krátkodobé záväzky | 39 tis. € | 23 tis. € | 72 tis. € | 381 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | — | — | — | 82 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 172 tis. € | 88 tis. € | 77 tis. € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | — | — | — | 0 € |
Vývoj daňových povinností
15 registrovaných činností
Adresa Karolíny Světlé 1311/1D, 73601 Havířov- Podlesí, Česká republika
Adresa Zborov nad Bystricou 655, 02303 Zborov nad Bystricou, Slovenská republika
Adresa Kragujevská 392/15, 01001 Žilina, Slovenská republika
Adresa 1942 Broadway ste 314/C, 80302 Boulder, Spojené štáty americké
Adresa Kragujevská 392/15, 01001 Žilina, Slovenská republika
Adresa Zborov nad Bystricou 655, 02303 Zborov nad Bystricou, Slovenská republika
Adresa Zborov nad Bystricou 655, 02303 Zborov nad Bystricou, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
BCG Industry Park II, s. r. o.
Kopčianska 10, 851 01 Bratislava - mestská časť Petržalka
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.