Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 51323761・Sládkovičova 2545, 01701 Považská Bystrica・Založené 2018
Obrat 2025
971 tis. €
+152 %Zisk 2025
45 tis. €
+537 %Aktíva
285 tis. €
−1,9 %Vlastný kapitál
87 tis. €
+107 %Zadlženosť
69,6 %
−16 ppHrubá marža
18,2 %
−7,0 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
4,6 %
+2,8 ppZisk / výnosy
ROA
15,8 %
+13 ppRentabilita aktív
ROE
51,8 %
+35 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,44
+35 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
57 tis. €
+523 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
20,7 %
−1,7 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
68 tis. €
+451 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
54,7 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 217 tis. € | 985 tis. € | 385 tis. € | 967 tis. € |
| Pridaná hodnota | 46 tis. € | 74 tis. € | 97 tis. € | 176 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 231 tis. € | 990 tis. € | 385 tis. € | 971 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 1 525 € | 7 840 € | 7 049 € | 45 tis. € |
| Daň z príjmov | 409 € | 2 126 € | 2 036 € | 12 tis. € |
| Daň z príjmov splatná | 409 € | 2 126 € | 2 036 € | 12 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 203 tis. € | 369 tis. € | 291 tis. € | 285 tis. € |
| Neobežný majetok | 31 tis. € | 29 tis. € | 81 tis. € | 60 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 31 tis. € | 29 tis. € | 81 tis. € | 60 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 170 tis. € | 340 tis. € | 210 tis. € | 224 tis. € |
| Zásoby | 50 tis. € | 12 tis. € | 32 tis. € | 2 632 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 88 tis. € | 89 tis. € | 105 tis. € | 187 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 32 tis. € | 239 tis. € | 72 tis. € | 34 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 1 082 € | 47 € | 247 € | 1 420 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 203 tis. € | 369 tis. € | 291 tis. € | 285 tis. € |
| Vlastné imanie | 27 tis. € | 35 tis. € | 42 tis. € | 87 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 500 € | 500 € | 500 € | 500 € |
| HV minulých rokov | 20 tis. € | 21 tis. € | 29 tis. € | 36 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 1 525 € | 7 840 € | 7 049 € | 45 tis. € |
| Záväzky | 176 tis. € | 334 tis. € | 249 tis. € | 198 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 6 580 € | −966 € | 51 tis. € | 39 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 169 tis. € | 335 tis. € | 197 tis. € | 156 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 3 994 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
14 registrovaných činností
Adresa Ďurďové 14, 01822 Ďurďové, Slovenská republika
Adresa Dolný Moštenec 248, 01701 Považská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Ďurďové 14, 01822 Ďurďové, Slovenská republika
Adresa Ďurďové 14, 01822 Ďurďové, Slovenská republika
Adresa Dolný Moštenec 248, 01701 Považská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Rozkvet 2037/75, 01701 Považská Bystrica, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
PROJEKT-INSTAL s.r.o.
Sládkovičova 2545, 01701 Považská Bystrica
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.