Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 51326370・Fraňa Kráľa 1, 92001 Hlohovec・Založené 2018
Obrat 2025
79 tis. €
+1 278 %Zisk 2025
9 997 €
+228 %Aktíva
43 tis. €
+339 %Vlastný kapitál
2 595 €
+135 %Zadlženosť
94,0 %
−81 ppHrubá marža
20,2 %
+39 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
12,7 %
+149 ppZisk / výnosy
ROA
23,1 %
+102 ppRentabilita aktív
ROE
385,2 %
+280 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,68
+56 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
11 tis. €
+246 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
8,8 %
+13 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
17 tis. €
+2 399 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
67,4 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 515 € | 12 tis. € | 14 tis. € | 79 tis. € |
| Pridaná hodnota | −990 € | 4 221 € | −2 560 € | 16 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 316 € | 8 598 € | 5 730 € | 79 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −2 453 € | −3 204 € | −7 824 € | 9 997 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 340 € | 960 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 25 tis. € | 24 tis. € | 9 867 € | 43 tis. € |
| Neobežný majetok | 4 083 € | 766 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 4 083 € | 766 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 21 tis. € | 23 tis. € | 9 867 € | 43 tis. € |
| Zásoby | 20 tis. € | 18 tis. € | 8 000 € | 29 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 94 € | 216 € | 189 € | 1 542 € |
| Finančné účty | 708 € | 5 502 € | 1 678 € | 13 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 25 tis. € | 24 tis. € | 9 867 € | 43 tis. € |
| Vlastné imanie | 3 626 € | 422 € | −7 402 € | 2 595 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 1 079 € | −1 374 € | −4 578 € | −12 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −2 453 € | −3 204 € | −7 824 € | 9 997 € |
| Záväzky | 21 tis. € | 24 tis. € | 17 tis. € | 41 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 2 857 € | 1 644 € | 251 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 8 714 € | 10 tis. € | 9 168 € | 26 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
16 registrovaných činností
Adresa Rozmarínova 575/8, 92001 Hlohovec, Slovenská republika
Adresa Rozmarínova 575/8, 92001 Hlohovec, Slovenská republika
Adresa Rozmarínova 575/8, 92001 Hlohovec, Slovenská republika
Adresa Rozmarínova 575/8, 92001 Hlohovec, Slovenská republika
Adresa Rozmarínova 575/8, 92001 Hlohovec, Slovenská republika
Adresa Rozmarínova 575/8, 92001 Hlohovec, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.