Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 51326531・Družstevná 377/1, 985 11 Halič・Založené 2018
Obrat 2026
0 €
−100 %Zisk 2026
−2 849 €
+60 %Aktíva
1 112 €
−78 %Vlastný kapitál
1 112 €
−72 %Zadlženosť
0,0 %
−21 ppHrubá marža
—
NezverejnenéAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
ROA
-256,2 %
−114 ppRentabilita aktív
ROE
-256,2 %
−76 ppRentabilita vlastného imania
Zisk pred zdanením
−2 849 €
+58 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-0,0 %
+4,1 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
1 112 €
−72 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-13,7 %
Priemerný ročný rast tržieb
Úročený dlh
0 €
Dlhodobé bankové úvery + krátkodobé bankové úvery + krátkodobé finančné výpomoci
Čistý dlh
−1 112 €
+66 %Úročený dlh − finančné účty − krátkodobý finančný majetok
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 104 tis. € | 72 tis. € | 34 tis. € | 0 € |
| Pridaná hodnota | 18 tis. € | 11 tis. € | −2 252 € | 0 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 104 tis. € | 72 tis. € | 43 tis. € | 0 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −2 842 € | −12 tis. € | −7 134 € | −2 849 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 960 € | 283 € | 0 € |
| Položka | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 70 tis. € | 53 tis. € | 5 015 € | 1 112 € |
| Neobežný majetok | 4 586 € | 1 146 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 4 586 € | 1 146 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 65 tis. € | 52 tis. € | 5 015 € | 1 112 € |
| Zásoby | 28 tis. € | 18 tis. € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 1 757 € | 1 396 € | 1 770 € | 0 € |
| Finančné účty | 36 tis. € | 32 tis. € | 3 245 € | 1 112 € |
| Položka | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 70 tis. € | 53 tis. € | 5 015 € | 1 112 € |
| Vlastné imanie | 60 tis. € | 48 tis. € | 3 961 € | 1 112 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 57 tis. € | 54 tis. € | 5 468 € | −1 666 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −2 842 € | −12 tis. € | −7 134 € | −2 849 € |
| Záväzky | 9 889 € | 5 213 € | 1 054 € | 0 € |
| Dlhodobé záväzky | 3 636 € | 1 191 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 6 253 € | 4 022 € | 1 054 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
12 registrovaných činností
Adresa Družstevná 377/1, 98511 Halič, Slovenská republika
Adresa Družstevná 377/1, 98511 Halič, Slovenská republika
Adresa Družstevná 377/1, 98511 Halič, Slovenská republika
Adresa Družstevná 377/1, 98511 Halič, Slovenská republika
Adresa Družstevná 377/1, 98511 Halič, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
4 zápisy z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.