Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 51327465・Andreja Mráza 3158/2, 82103 Bratislava・Založené 2018
Obrat 2025
185 €
−95 %Zisk 2025
−2 594 €
−345 %Aktíva
4 479 €
−36 %Vlastný kapitál
1 215 €
−68 %Zadlženosť
72,9 %
+27 ppHrubá marža
-1 093,0 %
−1 135 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-1 402,2 %
−1 428 ppZisk / výnosy
ROA
-57,9 %
−73 ppRentabilita aktív
ROE
-213,5 %
−241 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,37
−37 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−2 254 €
−261 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-15,1 %
−39 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
1 215 €
−68 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-31,1 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 238 € | 5 425 € | 4 096 € | 185 € |
| Pridaná hodnota | −389 € | 3 932 € | 1 741 € | −2 022 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 238 € | 5 425 € | 4 096 € | 185 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −617 € | 3 638 € | 1 060 € | −2 594 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 66 € | 340 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 1 550 € | 5 719 € | 7 053 € | 4 479 € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 1 550 € | 5 719 € | 7 053 € | 4 479 € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 1 049 € | 1 049 € | 1 049 € | 1 049 € |
| Finančné účty | 501 € | 4 670 € | 6 004 € | 3 430 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 1 550 € | 5 719 € | 7 053 € | 4 479 € |
| Vlastné imanie | −888 € | 2 749 € | 3 809 € | 1 215 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | −5 271 € | −5 889 € | −2 433 € | −1 373 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −617 € | 3 638 € | 1 060 € | −2 594 € |
| Záväzky | 2 438 € | 2 970 € | 3 244 € | 3 264 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 2 438 € | 2 970 € | 3 244 € | 3 264 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
27 registrovaných činností
Adresa Andreja Mráza 3158/2, 82103 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Andreja Mráza 3158/2, 82103 Bratislava, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.