Firemné dáta zo slovenských verejných registrov

Aktívna

N-VISION s. r. o.

Finančný profil firmyIČO 51336502Jilemnického 532/2, 91101 TrenčínZaložené 2018

Obrat 2025

81 tis. €

−22 %
IČO
51336502
DIČ
2120674688
IČ DPH
SK2120674688, podľa §4, registrácia od pondelok 15. októbra 2018
Sídlo
N-VISION s. r. o.Jilemnického 532/2 91101 Trenčín
Dátum vzniku
štvrtok 1. februára 2018
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Zapísané v
Obchodný registerOkresný súd Trenčín, Sro/38288/R

Zisk 2025

1 151 €

−96 %

Aktíva

49 tis. €

−16 %

Vlastný kapitál

46 tis. €

−12 %

Zadlženosť

6,4 %

−4,3 pp

Hrubá marža

-5,7 %

−52 pp
Pripravujeme

Andromia skóre

Zisk

−96 %
43 tis. €23 tis. €−22 tis. €13 tis. €11 tis. €43 tis. €28 tis. €1 151 €20182019202020212022202320242025

Tržby

−40 %
130 tis. €168 tis. €71 tis. €85 tis. €81 tis. €87 tis. €101 tis. €61 tis. €20182019202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.

Čistá marža

1,4 %

−26 pp

Zisk / výnosy

ROA

2,3 %

−45 pp

Rentabilita aktív

ROE

2,5 %

−51 pp

Rentabilita vlastného imania

Bežná likvidita

9,58

+113 %

Obežný majetok / krátkodobé záväzky

Zisk pred zdanením

2 111 €

−94 %

Zisk + daň z príjmov

Efektívna daň

45,5 %

+26 pp

Daň z príjmov / zisk pred zdanením

Čistý pracovný kapitál

25 tis. €

+18 %

Obežný majetok − krátkodobé záväzky

CAGR tržieb

-10,3 %

Priemerný ročný rast tržieb

Výnosy celkom

Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy

130 tis. €2018174 tis. €201971 tis. €202089 tis. €202186 tis. €2022106 tis. €2023103 tis. €202481 tis. €2025

Výkaz ziskov a strát

Položka2022202320242025
Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru81 tis. €87 tis. €101 tis. €61 tis. €
Pridaná hodnota29 tis. €38 tis. €46 tis. €−3 470 €
Výnosy z hospodárskej činnosti86 tis. €106 tis. €103 tis. €81 tis. €
Výsledok hospodárenia po zdanení11 tis. €43 tis. €28 tis. €1 151 €
Daň z príjmov3 129 €8 209 €6 622 €960 €

Aktíva

  • Neobežný majetok21 tis. €
  • Obežný majetok28 tis. €

Pasíva

  • Vlastné imanie46 tis. €
  • Záväzky3 131 €

Súvaha

Aktíva

Položka2022202320242025
Majetok celkom37 tis. €64 tis. €59 tis. €49 tis. €
Neobežný majetok4 134 €307 €32 tis. €21 tis. €
Dlhodobý hmotný majetok4 134 €307 €32 tis. €21 tis. €
Dlhodobý nehmotný majetok0 €0 €0 €0 €
Dlhodobý finančný majetok0 €0 €0 €0 €
Obežný majetok33 tis. €64 tis. €27 tis. €28 tis. €
Zásoby0 €0 €0 €0 €
Dlhodobé pohľadávky0 €0 €0 €0 €
Krátkodobé pohľadávky8 418 €7 289 €18 tis. €21 tis. €
Finančné účty25 tis. €56 tis. €9 477 €6 394 €

Pasíva

Položka2022202320242025
Spolu vlastné imanie a záväzky37 tis. €64 tis. €59 tis. €49 tis. €
Vlastné imanie30 tis. €48 tis. €53 tis. €46 tis. €
Základné imanie5 000 €5 000 €5 000 €5 000 €
HV minulých rokov13 tis. €0 €19 tis. €39 tis. €
HV za účtovné obdobie po zdanení11 tis. €43 tis. €28 tis. €1 151 €
Záväzky7 031 €16 tis. €6 248 €3 131 €
Dlhodobé záväzky0 €0 €0 €0 €
Krátkodobé záväzky6 831 €15 tis. €6 028 €2 911 €
Bankové úvery dlhodobé0 €0 €0 €0 €
Bankové úvery krátkodobé0 €0 €0 €0 €
Rezervy200 €220 €220 €220 €

Daň z príjmov

Vývoj daňových povinností

12 tis. €6 478 €0 €2 492 €3 129 €8 209 €6 622 €960 €20182019202020212022202320242025
Daň celkomSplatná daň

Spoľahlivosť firmy

  • Subjekt je na zozname nespoľahlivých platiteľov DPHNie
  • Historicky nespoľahlivý platiteľ DPHNie
  • Nadmerný odpočet DPHPosledné zdaňovacie obdobie0226Nadmerný odpočet za obdobie259,1 €Daňová povinnosť za obdobie0 €Áno
  • Index daňovej spoľahlivostiVysoko spoľahlivý
  • Dlh na daniNie
  • Dlh vo VšZPNie
  • Dlh v UnionNie
  • Dlh v Sociálnej poisťovniNie

Predmet podnikania

39 registrovaných činností

  • Poskytovanie úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôtPlatné od sobota 5. apríla 2025
  • Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidlaPlatné od sobota 5. apríla 2025
  • Administratívne službyPlatné od streda 28. marca 2018
  • Činnosti na úseku požiarnej ochrany v rozsahu servis, oprava, kontrola, plnenie hasiacich prístrojov, požiarnych/požiarnotechnických zariadeníPlatné od streda 28. marca 2018
  • Dizajnérske činnostiPlatné od streda 28. marca 2018
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovPlatné od streda 28. marca 2018
  • Fotografické službyPlatné od streda 28. marca 2018
  • Informačná činnosťPlatné od streda 28. marca 2018
  • Informatívne testovanie, meranie, analýzy a kontrolyPlatné od streda 28. marca 2018
  • Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadeníPlatné od streda 28. marca 2018

Štatutári a prepojené osoby

Štatutárny orgán

1 aktívnych z 4
  • Konateľod utorok 6. marca 2018

    Adresa I. Olbrachta 3201/23F, 91101 Trenčín, Slovenská republika

  • Konateľutorok 6. marca 2018 – piatok 4. apríla 2025

    Adresa Okružná 510/104, 01851 Nová Dubnica, Slovenská republika

  • Konateľutorok 6. marca 2018 – piatok 4. apríla 2025

    Adresa Hurbanova 603/18, 93401 Levice, Slovenská republika

  • Konateľštvrtok 1. februára 2018 – utorok 27. marca 2018

    Adresa Žltá 3938/3, 85107 Bratislava - mestská časť Petržalka, Slovenská republika

Prepojené osoby

1 aktívnych z 4
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od sobota 5. apríla 2025

    Adresa I. Olbrachta 3201/23F, 91101 Trenčín, Slovenská republika

    Podiel100 %Vklad5 000 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.streda 28. marca 2018 – piatok 4. apríla 2025

    Adresa Okružná 510/104, 01851 Nová Dubnica, Slovenská republika

    Podiel50 %Vklad2 500 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.streda 28. marca 2018 – piatok 4. apríla 2025

    Adresa Hurbanova 603/18, 93401 Levice, Slovenská republika

    Podiel50 %Vklad2 500 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.štvrtok 1. februára 2018 – utorok 27. marca 2018

    Adresa Žltá 3938/3, 85107 Bratislava - mestská časť Petržalka, Slovenská republika

    Podiel100 %Vklad5 000 EUR

Registrácia

Zapísané v OR SR

Register
Obchodný register
Registrový súd
Okresný súd Trenčín
Číslo zápisu
Sro/38288/R
Hlavná činnosť
Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Daňová registrácia
Aktívna
Registrácia DPH
Aktívna

Právne skutočnosti

2 zápisy z obchodného registra

  • streda 28. marca 2018Rozhodnutie jediného spoločníka zo dňa 06.03.2018. Zmena obchodného mena z pôvodného Fresno s.r.o. na nové N-VISION s. r. o.
  • štvrtok 1. februára 2018Spoločnosť bola založená zakladateľskou listinou zo dňa 23.1.2018 v zmysle príslušných ustanovení Obchodného zákonníka.
N-VISION s. r. o.

Sídlo spoločnosti

N-VISION s. r. o.

Jilemnického 532/2, 91101 Trenčín

Otvoriť v Google Maps

Začnite sledovať trh už dnes

Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.