Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 51338840・Opatovská cesta 3, 040 01 Košice - mestská časť Vyšné Opátske・Založené 2018
Obrat 2025
222 tis. €
+25 %Zisk 2025
4 395 €
+46 %Aktíva
630 tis. €
−12 %Vlastný kapitál
20 tis. €
+29 %Zadlženosť
96,9 %
−1,0 ppHrubá marža
28,2 %
−2,5 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
2,0 %
+0,3 ppZisk / výnosy
ROA
0,7 %
+0,3 ppRentabilita aktív
ROE
22,4 %
+2,7 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,05
−59 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
4 395 €
+11 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
0,0 %
−24 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−582 tis. €
+6,2 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
130,5 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 18 tis. € | 43 tis. € | 177 tis. € | 222 tis. € |
| Pridaná hodnota | 11 tis. € | 11 tis. € | 55 tis. € | 63 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 18 tis. € | 43 tis. € | 177 tis. € | 222 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 9 253 € | 3 433 € | 3 002 € | 4 395 € |
| Daň z príjmov | 709 € | 606 € | 960 € | 0 € |
| Daň z príjmov splatná | 709 € | 606 € | 960 € | 0 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 764 tis. € | 705 tis. € | 714 tis. € | 630 tis. € |
| Neobežný majetok | 632 tis. € | 643 tis. € | 635 tis. € | 602 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 632 tis. € | 643 tis. € | 635 tis. € | 602 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 132 tis. € | 38 tis. € | 78 tis. € | 28 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 1 014 € | 852 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 67 tis. € | 23 tis. € | 51 tis. € | 16 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 65 tis. € | 14 tis. € | 26 tis. € | 11 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 25 tis. € | 234 € | 0 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 764 tis. € | 705 tis. € | 714 tis. € | 630 tis. € |
| Vlastné imanie | 8 783 € | 12 tis. € | 15 tis. € | 20 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 0 € | 0 € | 500 € | 500 € |
| HV minulých rokov | −5 470 € | 3 783 € | 6 715 € | 9 717 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 9 253 € | 3 433 € | 3 002 € | 4 395 € |
| Záväzky | 756 tis. € | 693 tis. € | 699 tis. € | 610 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 756 tis. € | 693 tis. € | 699 tis. € | 610 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
9 registrovaných činností
Adresa Opatovská cesta 3, 04001 Košice - mestská časť Vyšné Opátske, Slovenská republika
Adresa Křižíkova 237/36a, 18600 Praha, Česká republika
Adresa Křižíkova 237/36a, 18600 Praha, Česká republika
Adresa U Habrovky 247/11, 14000 Praha - Krč, Česká republika
Zapísané v OR SR
Bonett EUROGAS CNG Slovakia, s.r.o.
Opatovská cesta 3, 040 01 Košice - mestská časť Vyšné Opátske
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.