Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 51356287・Veľký Slavkov 1037, 05991 Veľký Slavkov・Založené 2018
Obrat 2025
27 tis. €
−18 %Zisk 2025
6 488 €
+169 %Aktíva
15 tis. €
+19 %Vlastný kapitál
13 tis. €
+94 %Zadlženosť
10,5 %
−35 ppHrubá marža
43,1 %
+12 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
24,4 %
+17 ppZisk / výnosy
ROA
43,3 %
+24 ppRentabilita aktív
ROE
48,4 %
+14 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
10,35
+2 228 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
7 246 €
+163 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
10,5 %
−2,3 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
8 905 €
+403 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
12,2 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 35 tis. € | 28 tis. € | 21 tis. € | 20 tis. € |
| Pridaná hodnota | 14 tis. € | 13 tis. € | 6 639 € | 8 584 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 42 tis. € | 36 tis. € | 32 tis. € | 27 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 2 406 € | 541 € | 2 408 € | 6 488 € |
| Daň z príjmov | 597 € | 98 € | 351 € | 758 € |
| Daň z príjmov splatná | 597 € | 98 € | 352 € | 758 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 36 tis. € | 24 tis. € | 13 tis. € | 15 tis. € |
| Neobežný majetok | 30 tis. € | 19 tis. € | 9 695 € | 4 407 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 30 tis. € | 19 tis. € | 9 695 € | 4 407 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 528 € | 1 350 € | 2 355 € | 9 857 € |
| Zásoby | 222 € | 206 € | 71 € | 66 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 16 € | 77 € | 101 € | 283 € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 290 € | 1 067 € | 2 183 € | 9 508 € |
| Časové rozlíšenie | 5 014 € | 3 278 € | 552 € | 716 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 36 tis. € | 24 tis. € | 13 tis. € | 15 tis. € |
| Vlastné imanie | 3 970 € | 4 511 € | 6 920 € | 13 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 24 € | 144 € | 171 € | 291 € |
| HV minulých rokov | −3 460 € | −1 174 € | −659 € | 1 628 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 2 406 € | 541 € | 2 408 € | 6 488 € |
| Záväzky | 32 tis. € | 19 tis. € | 5 682 € | 1 573 € |
| Dlhodobé záväzky | 3 841 € | 1 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 15 tis. € | 18 tis. € | 5 295 € | 952 € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 13 tis. € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 739 € | 1 043 € | 387 € | 621 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
41 registrovaných činností
Adresa Horská 586/88, 05921 Svit, Slovenská republika
Adresa Veľký Slavkov 1037, 05991 Veľký Slavkov, Slovenská republika
Adresa Horská 586/88, 05921 Svit, Slovenská republika
Adresa Veľký Slavkov 1037, 05991 Veľký Slavkov, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Auto-moto Tatry s. r. o.
Veľký Slavkov 1037, 05991 Veľký Slavkov
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.