Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 51400316・Rapatská 911, 95135 Veľké Zálužie・Založené 2018
Obrat 2025
1,53 mil. €
+60 %Zisk 2025
73 tis. €
−59 %Aktíva
694 tis. €
+41 %Vlastný kapitál
418 tis. €
+21 %Zadlženosť
39,8 %
+9,7 ppHrubá marža
14,6 %
−23 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
4,8 %
−14 ppZisk / výnosy
ROA
10,5 %
−25 ppRentabilita aktív
ROE
17,4 %
−34 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
2,97
−63 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
95 tis. €
−58 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
23,3 %
+1,8 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
391 tis. €
−0,8 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
85,6 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 264 tis. € | 425 tis. € | 953 tis. € | 1,52 mil. € |
| Pridaná hodnota | 62 tis. € | 96 tis. € | 356 tis. € | 222 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 264 tis. € | 427 tis. € | 953 tis. € | 1,53 mil. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 21 tis. € | 47 tis. € | 177 tis. € | 73 tis. € |
| Daň z príjmov | 5 915 € | 13 tis. € | 48 tis. € | 22 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 136 tis. € | 256 tis. € | 494 tis. € | 694 tis. € |
| Neobežný majetok | 18 tis. € | 16 tis. € | 43 tis. € | 105 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 18 tis. € | 16 tis. € | 43 tis. € | 105 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 119 tis. € | 240 tis. € | 451 tis. € | 590 tis. € |
| Zásoby | 31 tis. € | 86 tis. € | 190 tis. € | 281 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 19 tis. € | 53 tis. € | 57 tis. € | 170 tis. € |
| Finančné účty | 68 tis. € | 101 tis. € | 204 tis. € | 139 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 136 tis. € | 256 tis. € | 494 tis. € | 694 tis. € |
| Vlastné imanie | 99 tis. € | 168 tis. € | 345 tis. € | 418 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 73 tis. € | 115 tis. € | 163 tis. € | 340 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 21 tis. € | 47 tis. € | 177 tis. € | 73 tis. € |
| Záväzky | 37 tis. € | 88 tis. € | 148 tis. € | 276 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 539 € | 68 € | 43 tis. € | 8 150 € |
| Krátkodobé záväzky | 35 tis. € | 34 tis. € | 57 tis. € | 199 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 54 tis. € | 49 tis. € | 69 tis. € |
| Rezervy | 623 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
9 registrovaných činností
Adresa Rapatská 911/50, 95135 Veľké Zálužie, Slovenská republika
Adresa Baničova 520/4, 94912 Nitra, Slovenská republika
Adresa Rapatská 911/50, 95135 Veľké Zálužie, Slovenská republika
Adresa Baničova 520/4, 94912 Nitra, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.