Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 51401100・Záhradnícka 2707/6, 946 03 Kolárovo・Založené 2018
Obrat 2025
439 tis. €
−13 %Zisk 2025
4 200 €
+32 208 %Aktíva
285 tis. €
+5,0 %Vlastný kapitál
139 tis. €
+4,4 %Zadlženosť
51,1 %
+0,3 ppHrubá marža
33,9 %
+3,9 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
1,0 %
+1,0 ppZisk / výnosy
ROA
1,5 %
+1,5 ppRentabilita aktív
ROE
3,0 %
+3,0 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,26
−11 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
18 tis. €
+366 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
76,6 %
−23 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
38 tis. €
−33 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
82,5 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 353 tis. € | 445 tis. € | 424 tis. € | 416 tis. € |
| Pridaná hodnota | 142 tis. € | 161 tis. € | 127 tis. € | 141 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 364 tis. € | 464 tis. € | 502 tis. € | 439 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 46 tis. € | 32 tis. € | 13 € | 4 200 € |
| Daň z príjmov | 14 tis. € | 12 tis. € | 3 840 € | 14 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 284 tis. € | 303 tis. € | 272 tis. € | 285 tis. € |
| Neobežný majetok | 154 tis. € | 114 tis. € | 78 tis. € | 102 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 154 tis. € | 114 tis. € | 78 tis. € | 72 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 30 tis. € |
| Obežný majetok | 131 tis. € | 189 tis. € | 194 tis. € | 183 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 1 951 € | 1 166 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 115 tis. € | 178 tis. € | 179 tis. € | 169 tis. € |
| Finančné účty | 16 tis. € | 11 tis. € | 13 tis. € | 12 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 284 tis. € | 303 tis. € | 272 tis. € | 285 tis. € |
| Vlastné imanie | 101 tis. € | 133 tis. € | 134 tis. € | 139 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | −23 tis. € | 23 tis. € | 73 tis. € | 75 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 46 tis. € | 32 tis. € | 13 € | 4 200 € |
| Záväzky | 183 tis. € | 170 tis. € | 138 tis. € | 146 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | −32 € | 0 € | 325 € | 516 € |
| Krátkodobé záväzky | 183 tis. € | 170 tis. € | 138 tis. € | 145 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
10 registrovaných činností
Adresa Záhradnícka 2707/6, 94603 Kolárovo, Slovenská republika
Adresa Orechová 1539/25, 94603 Kolárovo, Slovenská republika
Adresa Lesná 1953/55, 94603 Kolárovo, Slovenská republika
Adresa Záhradnícka 2707/6, 94603 Kolárovo, Slovenská republika
Adresa Orechová 1539/25, 94603 Kolárovo, Slovenská republika
Adresa Lesná 1953/55, 94603 Kolárovo, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.