Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 51402947・Lúčky 1529/1, 90851 Holíč・Založené 2018
Obrat 2025
666 tis. €
+14 %Zisk 2025
26 tis. €
+841 %Aktíva
491 tis. €
+235 %Vlastný kapitál
71 tis. €
+59 %Zadlženosť
85,6 %
+16 ppHrubá marža
29,0 %
−4,3 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
3,9 %
+3,5 ppZisk / výnosy
ROA
5,3 %
+3,4 ppRentabilita aktív
ROE
36,9 %
+31 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
5,56
+174 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
30 tis. €
+354 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
12,8 %
−45 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
121 tis. €
+138 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
34,1 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 609 tis. € | 610 tis. € | 585 tis. € | 666 tis. € |
| Pridaná hodnota | 120 tis. € | 184 tis. € | 195 tis. € | 193 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 609 tis. € | 610 tis. € | 585 tis. € | 666 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 757 € | −14 tis. € | 2 783 € | 26 tis. € |
| Daň z príjmov | 383 € | 0 € | 3 840 € | 3 858 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 374 tis. € | 266 tis. € | 147 tis. € | 491 tis. € |
| Neobežný majetok | 286 tis. € | 169 tis. € | 46 tis. € | 343 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 286 tis. € | 169 tis. € | 46 tis. € | 343 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 88 tis. € | 97 tis. € | 101 tis. € | 148 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 77 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 79 tis. € | 79 tis. € | 87 tis. € | 109 tis. € |
| Finančné účty | 8 363 € | 18 tis. € | 13 tis. € | 39 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 374 tis. € | 266 tis. € | 147 tis. € | 491 tis. € |
| Vlastné imanie | 40 tis. € | 26 tis. € | 45 tis. € | 71 tis. € |
| Základné imanie | 9 000 € | 9 000 € | 9 000 € | 9 000 € |
| HV minulých rokov | 17 tis. € | 18 tis. € | 4 317 € | 7 100 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 757 € | −14 tis. € | 2 783 € | 26 tis. € |
| Záväzky | 334 tis. € | 240 tis. € | 102 tis. € | 420 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 290 tis. € | 227 tis. € | 50 tis. € | 390 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 18 tis. € | 8 991 € | 50 tis. € | 27 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 23 tis. € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 1 712 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 3 031 € | 1 848 € | 1 794 € | 3 599 € |
Vývoj daňových povinností
5 registrovaných činností
Adresa Hodonínska 1527/8, 90851 Holíč, Slovenská republika
Adresa Moyzesova 657/8, 90851 Holíč, Slovenská republika
Adresa Hodonínska 1527/8, 90851 Holíč, Slovenská republika
Adresa Moyzesova 657/8, 90851 Holíč, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.